Problem z Artego
Odpowiedz do tematu

:
Ku... mać!!! :evil: nacieszyłem się Artego, nie ma co! Umyłem ręce w zimnej wodzie i mi bydlak ZAPAROWAŁ :!: :roll: 300m diver my ass :!: Już napisałem do Roberta, że coś chyba nie tak z tym zegarkiem :evil: Mam ochotę go przez okno wy....ać normalnie :evil: :evil: :evil: :mad:


Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-15, 21:25, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
maciek
[Usunięty]
:
Iks1984 napisał/a:
Ku... mać!!! :evil: nacieszyłem się Artego, nie ma co! Umyłem ręce w zimnej wodzie i mi bydlak ZAPAROWAŁ :!: :roll: 300m diver my ass :!: Już napisałem do Roberta, że coś chyba nie tak z tym zegarkiem :evil: Mam ochotę go przez okno wy....ać normalnie :evil: :evil: :evil: :mad:

Obrazek


Ło kufa, co za masakra! Jestem w poważnym szoku. Iksu, trzymaj się.

:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Darecki
[Usunięty]
:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:
:oops: kuwa , ale nie fart :(

:
Co oni?
Nie mają kontroli jakości :evil: ?
Przecież nie napiżdżają tych zegarów w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy :mad: !!!

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
olek
[Usunięty]
:
jestem w szoku :roll: :cry:

:
Mam nadzieję że Robert , wytłumaczy się z tej usterki .

:
Idzie sie wkur... i to niezle

:
chomior napisał/a:
Co oni?
Nie mają kontroli jakości :evil: ?
Przecież nie napiżdżają tych zegarów w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy :mad: !!!

Poczekajmy na odpowiedź Lexa. Mogło być również tak, że omyłkowo wysłali nie ten zegarek, co trzeba .. Może to jakiś serwisowy?
Myślę, że z wymianą nie będzie najmniejszego problemu. Artego to nie Doxa .. :twisted:

waldii
[Usunięty]
:
Przykra sprawa :sad: .

:
No nie wiem czy nie będzie kłopotów z wymianą, ta wersja jest już niedostępna na stronie :sad: Ogólnie to wcześniej zauważyłem, że sekunda lekko skacze, (ale to Miyota przecież więc myślałem, że to normalne), koronka też jakaś chybotliwa i ciężko chodzi - W pomarańczce dla Tomka jest wszystko w porządku (moczyć się jednak boję bo nie mój). Jestem w szoku :shock: :cry: Tymbardziej, że prawie miesiąc czekałem na ten zegar ehhh :cry:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks sekunda to skacze ale w chińskim klonie miyoty , w mojej nie skacze i koronka dobrze chodzi .
Rekompensata jakaś ci się Artego należy.

:
W moich Miyotach mi nic nie skacze :evil:
Poczekaj spokojnie na odpowiedź od Lexa. Na pewno znajdzie się jakieś rozwiązanie ..

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.