Problem z Artego
Odpowiedz do tematu

:
Od razu widać, że człowiek nie z Doxy ...

:
Piekna postawa i na dluzsza mete taka postawa dziala na korzysc sprzedazy w internecie. Ja np. zdobylem pewnosc, ze bez strachu mozna kupic zegareczek Artego - teraz niech mi podejdzie tylko jakis nowy model... :grin:

s.

:
Przydałby się Seaking na Miyocie, albo jakiś nowy model :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
To fajnie że dojdzie do wymiany , Robert to dobry człowiek takie odnoszę wrażenie z korespondencji . Seaking powstał z potrzeby rynku (nie naszego) , amerykanie oczywiście nie wszyscy , chcieli budżetowego nurka na ecie .
Z tego co wiem w przyszłości mają być inne modele na miyocie .

:
Wygląda na to, że podejście sprzedawcy dokładnie takie, jakiego należy w podobnej sytuacji oczekiwać.
Faktycznie - to nie Doxa!

:
Iks1984, jak odsyłasz swojego? Dzwoniłem na infolinie i nie mają usługi z zadeklarowaną wartością do DE. Ja się zastanawiam nad wysyłką jako zwykła paczka. Koszt to 76zł.

:
machlo, A Ty czemu odsyłasz?
Pisałeś i przeoczyłem? Jeśli tak, to sorki.

:
Mam syfa między szkiełkiem, a tarczą i na tarczy jest krzywy indeks. Poza tym skacze sekunda. Napisałem do Roberta i zaproponował mi zwrot. Zapytałem, czy usunie syfa, zmniejszy objaw skaczącej sekundy i da refund za krzywy indeks. Nie zgodził się na moje warunki, więc oddaję, bo za $300 wolałbym zegarek właściwie w perfekcyjnym stanie.

:
machlo napisał/a:
Iks1984, jak odsyłasz swojego? Dzwoniłem na infolinie i nie mają usługi z zadeklarowaną wartością do DE. Ja się zastanawiam nad wysyłką jako zwykła paczka. Koszt to 76zł.


Ja się zastanawiam nad pocztexem, zwykła paczka to jednak ryzyko "zginięcia" :???:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Pocztex to chyba ponad 100zł, więc nie wiem co na to Robert.

:
Ja już mogę zapłacić za ten Pocztex byle dotarło w całości :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
machlo napisał/a:
Mam syfa między szkiełkiem, a tarczą i na tarczy jest krzywy indeks. Poza tym skacze sekunda. Napisałem do Roberta i zaproponował mi zwrot. Zapytałem, czy usunie syfa, zmniejszy objaw skaczącej sekundy i da refund za krzywy indeks. Nie zgodził się na moje warunki, więc oddaję, bo za $300 wolałbym zegarek właściwie w perfekcyjnym stanie.


Ale nie zaproponował wymiany, czy Ty nie chcesz?

:
Mówił, że nie może wymienić, bo to była ostatnia sztuka i nie ma takich więcej. Swoja drogą innego niż pomarańczowego nie chcę. ;)

:
No to szkoda.
Dzięki za info. Miło, że podejście w Waszych dwóch przypadkach takie, jak powinno być.

:
A mi jeszcze nic nie opowiedział, mój drogi imiennik :(

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.