Problem z Artego
Odpowiedz do tematu

maciek
[Usunięty]
:
strix napisał/a:
dokladnie, zadna naprawa - wymieniaj na nowy a jak nie ma tego modelu a inne Ci sie nie podobaja - wycofaj pieniadze. Z tego zegarka, nawet poprawionego juz nigdy nie bedziesz mial pelnego zadowolenia. Za ta kase nie ma sie co bujac.

s.


+1. Zdecydowanie tak! Lepiej bym tego nie ujął.

:
Po tym co zobaczyłem na fotce i hektolitrach wody pod szkłem , a do tego samourywająca się koronka nie pozostaje nic innego jak odesłać ten zegarek producenta celem wymiany.On nie zaparował on się utopił.

:
Iks1984, pecha miałeś strasznego. Artego to dobre zegarki, choć czytając ten wątek ciężko w to uwierzyć. Być może omyłkowo dostałeś jakiś egzemplarz z reklamacji.
Tylko wymiana, żadne naprawy. Oznacz sobie w jakiś tylko sobie znany sposób ten zegarek, by być pewnym, że do Ciebie nie wrócił. Poza tym masz 10 dni (kupowaliście via sklep Artego?) na zwrot towaru od momentu dostawy/odbioru. Jeśli zraziłeś się do niego - po prostu go zwróć.

:
Otóż to, albo nowy, albo wcale...


Iks1984 napisał/a:
bow napisał/a:
Łukasz, tylko wymiana, tylko!!!

Gdybyś miał pomarańczaka, to bym Ci powiedział, abyś brał co jest dostępne w pomarańczy i byśmy się pomieniali.


A Ty masz czarnego? :wink:


A czy mam czarny...
No mam ;) :lol:


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
ja mam jeszcze inną propozycję - niech oddadzą Ci kasę za ten zegarek, a te pieniądze włóż w Boschetta :smile:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2011-04-16, 21:49, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Przyjdzie pora i na Boschetta, Artego mimo wszystko mi się bardzo podoba i chcę działający egzemplarz :wink: , w tej chwili czekam na odpowiedź Roberta jakimi sztukami dysponuje w Niemczech, zastanawiam się też w jaki sposób to wysłać. DHL czy UPS mają jakieś chore zupełnie ceny (300-400zł za paczkę do Niemiec :shock: :roll: ) W PP jest opcja zagranicznej przesyłki ubezpieczonej?

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-16, 22:08, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
To Lex płaci za wysyłkę, wyślij mu różne opcje z cenami i nich on podejmie decyzję.
PP ma opcję paczki (listu) zagranicznej z zadeklarowaną zawartością. Skoro wymiana - wyślij tylko zegarek i papiery - bez pudła, w folii bąbelkowej, obniżysz koszty.

:
Ja bym wysłał tym: "Przesyłka listowa z zadeklarowaną wartością"
Koszt koło 40zł.

:
Niemiec nie ma na liście obsługiwanych krajów (paranoja jakaś :!: :roll: )

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Miasta "Londyn" też nie ma .. :wink: :mrgreen:
Jest Lądek Zdrój ..

:
Tomek napisał/a:
Tylko wymiana, żadne naprawy. Oznacz sobie w jakiś tylko sobie znany sposób ten zegarek, by być pewnym, że do Ciebie nie wrócił. Poza tym masz 10 dni (kupowaliście via sklep Artego?) na zwrot towaru od momentu dostawy/odbioru. Jeśli zraziłeś się do niego - po prostu go zwróć.


A to mnie dodatkowo ciekawi, bo nigdy nie odsyłałem żadnego zegarka ma wymianę, gwarancję itp. W prawie to jest rozwiązane w ten sposób, że wymianie podlega towar nieużywany czy też bez śladów użycia, a zegarek jest wyraźnie używany, tzn. ściągnąłem folie, skróciłem bransoletę itp., jakieś mikroryski pewnie też mogły się przez tych kilka godzin pojawić. Nie wiem czy w tym wypadku prawo rękojmi czy zwrotu towaru będzie miało zastosowanie. Trzeba liczyć na dobrą wolę Lexa imo. :neutral:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
To nie Doxa, taka historia opisana na WUS plus Twoje foty niszczą mu biznes. Będzie elastyczny jak klasyczny Majfriend.

:
To nie można wysłać nic do naszych sąsiadów?????????????
Dobre...

Ciekawe co dalej, bo też mnie czeka kontakt z moim imiennikiem...


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A patrzyles tu?

http://www.hermes-europe.eu/

Nie chce mi sie dokladnie szukac, ale ode mnie do Polski mozna wyslac (cos kolo 15 euro mala paczka), to moze i z powrotem tez...?

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
bow napisał/a:
To nie można wysłać nic do naszych sąsiadów?????????????
Dobre...
Ciekawe co dalej, bo też mnie czeka kontakt z moim imiennikiem...


Wysłać można, ino nieubezpieczone :???: Chyba taki odwet za okupację czy co (na liście jest nawet Senegal i Pakistan, ale nie Niemcy :evil: )

Rybak Tym Hermesem Robert wysyłał paczki do nas, spróbuję zadzwonić w poniedziałek do DPD bo na terenie Polski to oni z nimi współpracują :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-16, 22:30, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.