Wiosenne dylematy zakupowe
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Coś od Kemmnera może. Hamiltona Khaki. No i oczywiście rozejrzałbym się po ofercie Warda. :mrgreen:

:
Na WUS był/jest biały C6 :(

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Łukasz, z tych wszystkich zecydowanie Boschett :!:

Co do Amfibii - w nową serię Amfibii, czyli RedSea itd... nie ma co się ładować, jakość wykonania - szczelność, gwinty to porażka.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Dozbieraj do Boschetta

Arek
[Usunięty]
:
Kup Sumo (niebieskie) jak nie podejdzie to ja odkupię (z niemałą stratą ;) )

:
Chcesz stracić na kupnie używki??? ;)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Arek
[Usunięty]
:
nie, to nie ja stracę :mrgreen:

:
odeszła mi ochota na zakupy na jakiś czas przez to felerne Artego, może dozbieram do Boschetta w ten sposób...trzeba znajdować pozytywy w każdej sytuacji :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
I to jest słuszna koncepcja, a nawet dwie...

Wyciągać pozytywy z każdej sytuacji.
Dozbierać do Boschetta...

:lol:

Ach... gdyby tylko Jaskiniowiec miał 9015...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
pod koniec roku ma być Cave Dweller III więc może będzie miał :?: :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Dobra - odgrzebuję temat, bo nie chcę zakładać nowego. (Kierownictwo mam nadzieję przymknie oko i wybaczy) Chwilowa niemoc zakupowa spowodowana problemami z Artego odeszła w niebyt. Budżet to max 1300zł z przesyłką i opłatami. Więcej w tym momencie nie wchodzi w grę (Na Boschetta i inne fanaberie przyjdzie jeszcze pora). Nie chciałbym jednak wystawiać mojej słabej silnej woli na próbę i czekać całego miesiąca z zakupem, stąd proszę o propozycje. Mile widziana jakaś poramańczka, pozostałe warunki pozostają bez zmian (nurek, bransoleta). Ewentualnie mogą być dwa zegarki czyli Monster + coś niepomarańczowego, albo któryś z ankiety + coś pomarańczowego :razz: W zasadzie nie mam alergii na kwarce więc i takie propozycje mile widziane :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Darecki
[Usunięty]
:
Może jednak dozbierasz do SUMO :smile:

:
Nie podoba mi się sumo :roll: Może jakbym na żywca ujrzał to bym zmienił zdanie, ale tak ze zdjęć to nie gada wcale :???:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Darecki
[Usunięty]
:
Na zlocie pomacasz :smile:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.