Wiosenne dylematy zakupowe
Odpowiedz do tematu

Darecki
[Usunięty]
:
Może jakiś Steinhart :?:

:
Zagłosowałem na Amfibię 1967, ale nie kupuj bo na forum są tylko dwie, moja i Robaka :mrgreen:

:
Svedos w Bowa się bawisz? :mrgreen: :twisted:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984, z Amfibią bym uważał. Sam bardzo poważnie nad nią się zastanawiałem niecały miesiąc temu, ale poczytałem sobie forum rosyjskie o tym zegarku. Mnóstwo ludzi narzekało, że mają jakieś usterki, wliczając w to kompletną nieszczelność koperty!

Bierz Helsona. :razz:

Przy okazji zacznij szukać konkretnego błota, bo nic nie zapowiada, żeby Artego dziś do mnie doszło - ciągle tracking number nie jest znajdywany na dpd.de. :sad:

waldii
[Usunięty]
:
Mój głos poleciał na zestaw nr 3 :grin:

:
Machlo To dziwne :???: , ja sprawdziłem teraz na dpd.de i tracking zaczyna się już 13 w środę, na dpd.pl pokazuje od wczorajszego wejścia na teren Polski. Sprawdź w polskiej szukajce dla pewności :roll:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-15, 12:19, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
do mnie Artego szło DHL , a do was DPD :?:

:
Rudolf - mało tego, w Niemczech szło Hermesem :neutral: naczytałem się mase niepochlebnych opinii o tej firmie, więc czekam w napięciu czy z paczką będzie wszystko OK :???:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
ach rozumiem u mnie było nadane w miasteczku przygranicznym , czyli tak jakby u nas w kraju .

:
Z tymi numerami bajzel jakiś był. Miła pani na infolinii jakoś doszła po adresie dostawy, że kurier ma już paczkę i za maks godzinę będę miał. :D

:
To i mówiłem wczoraj, żebyś się nie zdziwił jak dziś dostaniesz :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
hehe to teraz trzymajcie portki w garści i odwołajcie wszystkie dzisiejsze wizyty i obowiązki :D

:
Spoko, relacja z zawału będzie Live na forum :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Dzięki za rady. ;) Otwierając paczkę będę trzymał koparę, żeby nie poobijać, jak mi bezwładnie opadnie. :)

Blaz
[Usunięty]
:
Jeżeli już to dwójka, ale za taką cenę ja osobiście wybrałbym coś innego. Ale Ty tu rządzisz. :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.