Nowy wygląd forum!
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
No właśnie chciałem zmienić, na zmianę nalegałem stanowczo i długo. Pewnego dnia z nieba wysunęła się ręka, potem druga i pokazała mi gest Kozakiewicza. A potem głos, donośny wielce, oznajmił: "Ty się Blaz zajmij lepiej tą hodowlą w doniczkach co masz na oknie. Myślisz, że nikt tego nie widzi??". To się pokornie zająłem...

:
A ten majeranek/zioło dobre masz z tych doniczek?
Może bym wziął trochę :mrgreen: :lol:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Blaz napisał/a:
"Ty się Blaz zajmij lepiej tą hodowlą w doniczkach co masz na oknie. Myślisz, że nikt tego nie widzi??".


No to już nie przelewki :mrgreen:
Cofam prośbę :oops:

Blaz
[Usunięty]
:
Niestety wszystko jest już zakontraktowane na rok z góry...

:
Ba :!:
Tyś juz dopłaty wziął z góry, na te hektary !!

:
Blaz napisał/a:
Niestety wszystko jest już zakontraktowane na rok z góry...


dla kulegów z forum powinien być jakiś pre-order :(

chociaż kumam pewnie wszystko nadszyszkowniki wykupili - w końcu skąd u nich pomysły na dziki i inne sokoły :D

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
Blaz
[Usunięty]
:
Jutro będę wysiewać...

Jedną doniczkę Darecki masz gratis. Zażyj. Szary kolor? Jaki szary kolor? :mrgreen:

Darecki
[Usunięty]
:
Chyba nie ma bardziej poje***ego forum na świecie niż to :shock: :mrgreen: :lol:

:
To dla nas komplement?

Darecki
[Usunięty]
:
Zestaw emotek wyjaśnia wszystko :mrgreen:

:
Ja mysle tak - nie wazne,czy zrobicie forum fuksjowe,czy bedzie czarny tekst na bialym tle bez skorki - to dalej bedzie to nasze,troszke powalone,ale genialne forum ;)
Kolorystyka jest fajna,mozna czytac caly spam bez wydrapywania sobie oczu.Jak chcecie zmienic styl to zmieniajcie,mi nie zalezy,jest dobrze jak jest (-;
No i najwazniejsze - jak przegladam na telefonie to nie ma wysuwanych efektownie menu do 100 rzeczy na raz i mozna sobie wygodnie przegladac bez mulenia.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Na symbianie i operze mobile średnio czyta się forum, ale da się. :) Wydaje mi się, że nieco za ciężkie jest to forum jak na symbiana. Poza tymshoutbox źle się wyświetla. Testowałem na najnowszej wersji opery.
A może dobrym rozwiązaniem byłoby dać możliwość wyboru skórek dla tych, którym nie podoba się ta kolorystyka, stylistyka forum. Powiedzmy, jak strix coś opracuje, to żeby każdy w swoich ustawieniach mógł sobie sam wybrać.

:
Przy dolfinie na badzie i operze mobile na WM/Androidzie jest okej.
Jak czasem siedze na ipadzie w collegowej bibliotece to safari tez sobie radzi.
To chyba bardziej zalezy od specyfikacji telefonu niz od przegladarki (-;

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Blaz
[Usunięty]
:
machlo napisał/a:
Na symbianie i operze mobile średnio czyta się forum, ale da się. :) Wydaje mi się, że nieco za ciężkie jest to forum jak na symbiana. Poza tymshoutbox źle się wyświetla. Testowałem na najnowszej wersji opery.
A może dobrym rozwiązaniem byłoby dać możliwość wyboru skórek dla tych, którym nie podoba się ta kolorystyka, stylistyka forum. Powiedzmy, jak strix coś opracuje, to żeby każdy w swoich ustawieniach mógł sobie sam wybrać.


Nie da się tak zrobić.

Wytłumaczę. Na początku mieliśmy dwie skóry. Okazywało się, że pod jedną skórą wszystko działało dobrze, ale pod drugą tabele były różnej szerokości, działy się rozlazywały, gubił się sens, a raczej jego resztki. :wink:

:
Janek napisał/a:
to safari tez sobie radzi.

Wg. mnie bardzo dobrze sobie radzi.
Czasami nawet w domu mi się nie chce brać laptopa i czytam na telefonie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.