Nowy wygląd forum!
Odpowiedz do tematu

Darecki
[Usunięty]
:
No właśnie, nowy wygląd forum nie pogorszy czytelności a polepszy wizualność.

Ale już nie ważne. Róbta co chceta, FOK JU :lol:

Blaz
[Usunięty]
:
Jak sam widzisz nie ma NIKOGO oprócz Ciebie kto chce zmieniać wygląd forum.

Zwiń więc ten dział jak inne i rób co chcesz. :mrgreen:

:
Taka luzna propozycja - dajcie mi spakowana obecna cala templatke/skorke graficzna z katalogu /templates na maila + logo lub nowe logo CW /jesli i tak chcecie zmieniac/ w jakims duzym rozmiarze/krzywych/eps. W wolnej chwili wyrzezbie jakis projekcik i wrzuce na swoj serwer w pusty Przemowy phpBB silnik. Zupelnie niezobowiazujaco. Podam linka wszyscy zobacza i ocenia czy jest sens czy nie. Powiecie, ze bez sensu - 0 problemu, zapomnimy o temacie :smile:

Chodzi tylko i wylacznie o gore, zeby jakis fajny motyw z zegarkami byl, w to wkomponowane logo - zupelnie nie ma to nic wspolnego z dzialami, nawigacja a i kolory tla, tekstu moga zostac takie same. Oczywiscie grafika statyczna nie zadne flesze a waga grafiki z mysla o mobilnych terminalach rowniez ofc.

NIe spodoba sie - nie widze problemu, w wolnej chwili moge sie pobawic dzast for fan.

Jeszcze raz - nie chodzi o reorganizacje, zmiany dzialow, nazw, przyzyczajen, wodotryski, wytryski, rozowe tlo! :wink:


s.

Blaz
[Usunięty]
:
Spoko, spróbujemy jeszcze dziś Ci przesłać. :wink:

:
Jak dla mnie to wszystko jest ok, tylko dodałbym opcję wyszukiwania wewnątrz jednego wątku.

Blaz
[Usunięty]
:
Na tym silniku nie można. :wink:

:
A szkoda, bo przydałaby się wyszukiwarka w wątku nadgarstkowym np., żeby znaleźć zdjęcia konkretnego zegarka. Zmiana silnika jest realna? :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Generalnie jest tak, że są silniki darmowe i płatne. By Przemo, który mamy jest najpopularniejszym z darmowych. Nie robiliśmy, prawdę mówiąc, rozeznania wśród innych silników. :wink:

:
O ile wiem, do ByPrzemo jest pierdylion dodatków - nie ma tam jakiś wyszukiwarek?

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
Blaz
[Usunięty]
:
Może i są, ale adminy znają się na tym jak przysłowiowe wrony na rachunku różniczkowym. :mrgreen:

Niedługo mamy dostać znacznie większe wsparcie od informatyka, więc to się zmieni. Prośbę o modyfikację wyszukiwarki dostanie jako jedną z pierwszych. :wink:

:
bEEf napisał/a:
O ile wiem, do ByPrzemo jest pierdylion dodatków - nie ma tam jakiś wyszukiwarek?


http://www.przemo.org/php...ic.php?t=106415

jakby co moge pomoc nieco w technicznych sprawach, ogarniam kilka forumów na przemowym silniku od kilku lat

s

:
ALAMO napisał/a:
A już pomijam GMT, gdzie poziom grochu z kapustą jest taki, że się chce łomitować.


ej serio ja tam nie mogę nic ogarnąć - już myślałem że upośledzony jestem :P

dobrze, że tam tak mało nowych postów powstaje :D

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
TowRoupas napisał/a:
ej serio ja tam nie mogę nic ogarnąć - już myślałem że upośledzony jestem

dobrze, że tam tak mało nowych postów powstaje

Pany, przecież i tak każdy używa "pokaż nieprzeczytane" i wyszukiwarki, No nie mówcie, że nie :razz:

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Kurczaki :evil:
O so chodzi,jakie zmiany?
Dobrze jest jak teraz,nie róbmy na siłę drugiego kizi.

Darecki
[Usunięty]
:
Strix mam nadzieję, że Twoje przeróbki spodobają się tym melepetom :evil:

Wielebny p co Ci chodzi? Jakie kizi?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.