Nowy wygląd forum!
Odpowiedz do tematu

:
Kto podniesie rękę na kolorki foruma, temu forum tę rękę odrąbie :P :!:
:lol:

:
Dla mnie to forum jest bardzo dobrze zrobione
Jedyne co można zmienić to logo forum na takie zaproponowane przez Zinajde :)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Logo się zmieni. Tylko musimy mieć trochę oddechu, bo przy okazji będą robione konserwacyjne fiki-miki.

Blaz
[Usunięty]
:
Darecki napisał/a:
Ale nikt nie chce zmieniać koncepcji forum, tylko wygląd:) jakoś to wszystko sensownie poukładać.


Poukładane to jest mniej więcej sensownie. W kilku etapach dochodziliśmy do takiego układu, jaki jest teraz. :wink:

:
TowRoupas napisał/a:
Jedyne co można zmienić to logo forum na takie zaproponowane przez Zinajde


+1.

:
ALAMO napisał/a:
Kto podniesie rękę na kolorki foruma, temu forum tę rękę odrąbie :P :!:
:lol:


TKM gotowe do wymarszu :twisted: !

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
auza
[Usunięty]
:
Jak dobrze!
Jedyne do zmiany to logo, aktualnie zajmuje 50% tego wygiętego nagłówka i nie wygląda to dobrze.
Od reszty ręce precz !

:
Mam jedną prośbę - czy udałoby się przy okazji modernizacji zrobić tak, aby w celu znalezienia setnej strony tematu liczącego ich 200 nie trzeba było klikać sto razy, "kartkując" po kolei każdą stronę. Poza tym jest OK, neutralny kolor szary korzystnie się wyróżnia, nie męczy oczu, a czcionka postów pozostaje czytelna (chociaż... myślę, że nie zaprotestowałbym przeciw o punkt większej).

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Darecki
[Usunięty]
:
Zinajda napisał/a:
Mam jedną prośbę - czy udałoby się przy okazji modernizacji zrobić tak, aby w celu znalezienia setnej strony tematu liczącego ich 200 nie trzeba było klikać sto razy, "kartkując" po kolei każdą stronę.


Jest taka opcja ;) Klikasz na taki znaczek <<>> czy coś podobnego i tam z listy sobie wybierasz do której strony chcesz przejść :)

:
Paweł, a w Firefoxie możesz sobie powiększyć tekst - w menu widok.

:
Dziękuję, obu rzeczy nie wiedziałem (człowiek całe życie się uczy i...). Teksty już sobie powiększyłem, jest super!

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2011-04-13, 10:30, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Nie przewiduje się się zmian kolorystycznych , po za tym nadchodząca modernizacja poprawi funkcjonowanie forum pod względem szybkości .
Logo można zmienić na takie jakie narysował Zinajda , tylko ktoś to musi przygotować tak by pasowało rozmiarem do strony głównej forum .
Wypadało by też zapytać Maxia który stworzył naszą mapkę czy zgadza się na jej zamianę na logo CW made by Zinajda .

Blaz
[Usunięty]
:
Maxio się zgodził. Czekamy tylko na Nadwornego Informatyka, aby miał wolne moce przerobowe. :grin:

:
...no, i wszystko jasne.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.