Problemy Pisara z windą
Odpowiedz do tematu

: Problemy Pisara z windą
Taki mam problem...jeśli przewijam stronę (góra / dół) to mam w kompie opcje, że jak machnę mocniej po gładziku w laptopie to płynnie jeszcze przez chwilę strona ładnie sunie sobie.
Działa to rewelacyjnie...jest tylko jedno "ale"...mianowicie działa wszędzie tylko nie na naszym forum.
Skoro u innych działa a tu nie to podejrzewam, że to wina leżąca po stronie forum.
Czy ktoś z naszych fachowców ma pomysł co to może być?

To nie moj filmik ale o coś takiego chodzi: http://www.youtube.com/watch?v=mOw6-JBtmHU

U mnie to jest jedno wielkie klatkowanie a nie płynność.
Dodan tylko, że problem występuje po zalogowaniu. Jeśli jestem wylogowany to idzie gładziuteńko...

Niby detal ale tyle tu bywam, że to irytujące.

Ostatnio zmieniony przez 2011-06-11, 09:49, w całości zmieniany 1 raz
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
Nigdy nie spotkałem się z takim błędem. Wniosek - to nie wina leżąca po stronie forum, a Twojego komputera i mógłbym dać tytuł "Dlaczego Twój komputer zamula"? :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-04-02, 17:08, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie ma takiej możliwości...komputer wszędzie śmiga jak złoto (zresztą to nowy komp)...więc na 100% to jest wina leżąca po stronie forum.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
Pisar, a ja mam taką samą na 100 procent pewność, że to wina Twojego komputera.

Nikt mi takiego błędu nie zgłaszał, nigdy takiego błędu nie widziałem, a gdyby istniał to ja przede wszystkim powinienem go zauważyć, bo siedzę najwięcej na forum.

Wniosek więc jest taki, że ta występująca usterka nie jest w żaden sposób zależna od forum, a od komputera i systemu.

:
Wiesz co wydaje mi się to conajmniej dziwne...zwłaszcza, że problem występuje po zalogowaniu i tylko i wyłącznie na naszym forum i nigdzie indziej.

No ale może ktoś inny będzie wiedział coś więcej.

Komputer jest nowy i wszystko śmiga więc tym dziwniejsze to mi się wydaje właśnie.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
pisar napisał/a:

No ale może ktoś inny będzie wiedział coś więcej.


Dostęp do silnika mam ja i Rudolf. Rudolf takiego błędu nie zgłaszał. Raczej więc nikt inny u nas nie będzie wiedział więcej.

Powtarzam po raz kolejny, bo już były takie przypadki, co to na 100 procent błędy są po stronie forum (silnika czy też serwera). Błędy po stronie forum są zawsze wykrywane przez jakąś grupę użytkowników. Mniejszą lub większą, ale zawsze grupę.

Przejrzyj forum na jakiś innym komputerze. Najlepiej na takim, na którym nigdy się do nas nie logowałeś. Zobacz czy wtedy ten błąd zaistnieje.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-04-02, 17:23, w całości zmieniany 1 raz
:
No spoko, sprawdzę z innego kompa.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
nie zanotowałem takiego zamulenia

:
Rudolf napisał/a:
nie zanotowałem takiego zamulenia


Możesz mieć problem z zanotowaniem bo taki patent występuje tylko w Makach lub specjalnie spreparowanym Windowsie (zakładam, że nie używasz Maka).

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
mam 2 maki w domu G3 i G4 których nie używam , a teraz nie jestem w domu , tylko w drodze .

:
Ja przegladam czasem na Macu (przy uzyciu myszki magic mouse) a czasem na Ubuntu 10.10 Maverick (od Maca to on sie nie rozni az tak bardzo) i nie mam takich problemow.Bede w Poniedzialek w collegu mial wolna godzinke to sprawdze jeszcze raz na macu.

Ostatnio zmieniony przez Janek 2011-04-02, 17:55, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Nie chciałem robić nowego tematu, podpinam się tutaj. Dziś co chwila mam takie cuś:



Dzieje się to po wysłaniu posta ..

WTF :?:

:
Mi się to wyświetliło przy wysyłaniu PW .

Arek
[Usunięty]
:
mi też, ale mimo to wiadomości dochodzą

:
Mialem to samo co Tomek wczoraj.

PS. po tescie z wysylaniem - juz nie ma.

Ostatnio zmieniony przez rybak 2011-05-22, 10:22, w całości zmieniany 1 raz
Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.