Pomoc w wyborze dalekowschodniego sprzedawcy
Odpowiedz do tematu

marecky
[Usunięty]
:
Dzięki Blaz :wink:

:
podłączę się pod ten temat zastanawiam się kogo wybrać manbushijie czy wenpinga. Róznica to te przy płątności paypalem na niekorzyść wenpinga. Biorąc pod uwagę to co pisaliście o ewentulanych reklamacjach - chyba lepiej wenping ?

Blaz
[Usunięty]
:
Wenpingowa. :mrgreen:

:
dzięki - miałem wątpliwości -al biorąc pod uwagę Twoje zdanie i posty na forum - dopłacę te 3 baksy

[ Dodano: 2011-11-20, 21:29 ]
submersible dotarł - wszystko jest ok - nie pozostaje nic innego jak dołaczyć się do głosów zachęcajacych do zakupów u Wenping owej

:
Panowie, jaki był średni czas realizacji w waszym przypadku? Wczoraj dokonałem zamówienia (44mm z superluminovą) ale dopiero po fakcie przeczytałem że realizacja zamówienia może potrwać nawet tydzień, a potem przesyłka… 2 do 6 tygodni?! (wybrałem lotniczą)

Czy Getat posiada jakiś „magazyn” czy każdy egzemplarz robiony jest pod zamówienie, co mogłoby wydłużyć realizacje? Bo biorąc pod uwagę że niedługo święta to przesyłka i tak się pewnie przeciągnie… :evil:

:
W Getat dosyć długo to trwa , wydaje mi się że składają na zamówienie .
Weź pod uwagę że mamy prawie Grudzień i przed świąteczna gorączka się zaczęła , będzie jak co roku tłok z paczkami i opóźnienia :(

:
Przed Gwiazdką imo nie zdążą zrealizować zamówienia. Z nimi od dłuższego czasu są problemy z terminami. Bardzo niesłowni.

:
Ja czekam na przesyłkę od niego już ok. miesiąca :-(
Wczoraj mi przysłał numer do śledzenia przesyłki.

:
Dzięki za informacje, o opóźnieniach czytałem ale wydawało mi się że dotyczy do wersji „custom” a ja wybrałem taką najzwyklejszą :roll: Jedynie pasek jest z beżowym przeszyciem. Chyba zrezygnuję…

A w którym miejscu można nabyć taką MM bez czekania? http://www.siswatch727.co...958631125008200

Może być bez paska, zależy mi na wysokiej jakości - te z GETAT prezentują się najlepiej, a może to tylko zasługa zdjęć? Zależy mi na superluminovie i to w zasadzie tyle

:
vcore mam jedną z super lumi C1 w ofercie , na gumie .

:
Wysłałem PW

Blaz
[Usunięty]
:
Średni czas realizacji zamówienia w getat to około 6 tygodni. Stale jest tak samo, bo śledzę odpowiednie wątki na wus.

Lotnicza - pewny VAT i cło.

:
To lipa straszna… Więc lepszy jest droższy EMS? Chociaż i tak chyba dam sobie spokój, na święta wolałbym mieć już na łapie.

Na allegro jest fajny ale te złote wskazówki… :???:

Blaz
[Usunięty]
:
A! Lotnicza to dla Ciebie ta zwykła przesyłka? :wink: To poprawię - nie bierz EMS. :wink:

:
Też miałem zamawiać na Getat, ale jednak wybrałem usługi Jacksona. Polecam do niego zajrzeć

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.