Kawowy Radiomir
Odpowiedz do tematu

:
Mo musiałem ...

Przyszły fajne grube pachy od Stasiu.
Są fajne i grube :mrgreen:
Jeden mi się podoba bardziej, ale muszę je oba potestować na wygodę, bo się pachy między sobą nieco różnią.
Gdzie w Warszawie centrum (ew. wysyłkowo) dostanę taki mały śrubokręcik do kręcenia śrubkami mocującymi pasek w radiomirze?

Dziś kawosz idzie do Pana Zegarmistrza na przegląd, to pierwszy stasiupach zostanie zamontowany, ale wolałbym mieć takie małe narzędzie pod ręką.
Majfriend, który składał mój egz. nie dokręcił tych śrub i jedno "uszko" trochę lata :???:

:
W Castoramie, Obi, etc.

:
kubedes napisał/a:

Majfriend, który składał mój egz. nie dokręcił tych śrub i jedno "uszko" trochę lata :???:


W moich obu latały , a wkrętak to jeszcze zwykle utwardzić trzeba i doszlifować papierkiem.

:
jarek65w napisał/a:
W moich obu latały , a wkrętak to jeszcze zwykle utwardzić trzeba i doszlifować papierkiem.

Dlatego pytam gdzie kupić taki gotowy.

No i jeszcze przy okazji przyda się "panerajopodobna" klamerka na 26mm bo te grubasy co mi Stasiu przysłał są równoległe, a ja mam zwężany pasek i klamerka jest 22 mm.

A zegarmistrz jak zobaczył pasek który mu przyniosłem to prawie spadł z krzesełka :lol:

:
Kubedesie!
Miałem podobny problem. Pilniczek był pomógł w jego rozwiązaniu!

:
Eeeeech no i nie wytrzymałem i też zamówiłem ale zmodyfikowany - swan neck, bez sekundy ale za to z niebieskimi wskazówkami. Piękny zegarek, po prostu piękny.

Foch und Ch.
:
kubama napisał/a:
Eeeeech no i nie wytrzymałem i też zamówiłem ale zmodyfikowany - swan neck, bez sekundy ale za to z niebieskimi wskazówkami. Piękny zegarek, po prostu piękny.

Ale spakowali Ci już paczkę i wysłali?
Bo jeśli nie to może dołożą Ci klamerkę dla mnie?
:grin:

:
Uuuu, sorry Kubedes ... przegapiłem twojego posta

No ale radujmy się bo przyszła paczka od Gong Wei! :) W pytkę jest ten zegarek! No i na Nicka strapie ofkors.





Jakiś czas pozostanie w takiej formie ale już mam na niego pomysł na moda. Co Chińczyk dobrze zrobi to jeszcze poprawię. :cool:

Foch und Ch.
:
Jeżeli chcesz się pozbyć mechanizmu, to ja pierwszy reflektuję :mrgreen:

:
Hehe, no nie. Ten nie będzie ma Mołni. Anitas zostaje. Jest fantastyczny. :cool:

Foch und Ch.
:
On taki czerniony jest?

Czino
[Usunięty]
:
To jest pokrywa PVD metalgun, coś w tym stylu w każdym razie ;)

Blaz
[Usunięty]
:
Raczej to nie jest PVD Gun, co właśnie tytuł tego wątku pokazuje. :grin:

:
Łukasz, ale mnie o mechanizm chodziło.
Chyba nie jest kawowy?

:
Mechanizm jest normalny, tylko na tym zdjęciu jest taki wysoki kontrast i wygląda jak PVD. Prawie. ;)






Foch und Ch.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.