DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE PROBLEM
Odpowiedz do tematu

:
Zawsze jesteśmy traktowani jako ludzie drugiej klasy ( jak nie trzeciej ).

:
Rudolf ale nasze pieniądze non olet! jak płacisz to nosem na nie nie kręcą!

:
Rudolf napisał/a:
Zawsze jesteśmy traktowani jako ludzie drugiej klasy ( jak nie trzeciej ).

Przykład płynie z góry .. Jak nasz kraj przed nimi na kolanach to i ludzi tak traktują

:
oj czasem kręcą ,co za różnica 370 worldwide czy 350 Conus wszystko paypal .
ale nie lepiej Conus , bo tam ci inni to gorsi są , płacić płacą ale inni jacyś nie gadają w jedynym najważniejszym języku .

:
Rudolf - Conus bo rednecki ogarniają swój kraj i to tylko te rejony co są w jednym kawałku :mrgreen: czyli 48 kontynentalnych stanów z wyłączeniem Alaski, Hawajów oraz terytoriów wyspiarskich - prawdopodobnie dlatego że nie wiedzą gdzie one są! Co dopiero mówić o jakiejś tam Europie :mrgreen:

:
Nie uogólniajmy też. Każdy człowiek jest traktowany tak, jak sam sobie pozwala by go traktowano. I to jest prawda ogólna, którą bardzo łatwo zweryfikować wszędzie.

:
ja bym tylko napisał moderatorowi z WUS,że całe "pospolite ruszenie " i "polski atak " na tym forum wziął się stąd ,że Waldii ,jak również paru z nas, był miłośnikiem marki Doxa,jej wkładu w historię , powstawanie pierwszych diverów ,designu,legendę Cousteau i generalnie bla,bla ..i jako taki "wielbiciel " został potraktowany jak debil ,który nie rozumie jak działa zegarek automatyczny,złośliwie niszczy przysłane prze firmę zegarki i generalnie nie można się z nim porozumieć...

jeśli WUS woli stanąć po stronie Doxy ,a nie kolekcjonera-pasjonata to OK..ich wybór..

ale niech to jasno powiedzą..

PS..nadal mi się SUB-y podobają i żaden korporacyjny chu.ek zatrudniony obecnie w Doxa S.A. mi tej sympatii do nich nie odbierze..ale nowego zegara na pewno od nich nie kupię..

waldii
[Usunięty]
:
pawwd napisał/a:
Waldi a jak stosunek do nabytych wcześniej Dox. Niesmak ustąpił?


Mając jeszcze w pamięci ich pierwszy post póki co nawet nie patrzę w ich stronę...
Myślę ,że z czasem to przejdzie.

Niestety koperty doxa/Irreantum etc. to jest to w czym czuję się najlepiej.

Blaz
[Usunięty]
:
altec napisał/a:
ja bym tylko napisał moderatorowi z WUS,że całe "pospolite ruszenie " i "polski atak " na tym forum wziął się stąd ,że Waldii ,jak również paru z nas, był miłośnikiem marki Doxa,jej wkładu w historię , powstawanie pierwszych diverów ,designu,legendę Cousteau i generalnie bla,bla ..i jako taki "wielbiciel " został potraktowany jak debil ,który nie rozumie jak działa zegarek automatyczny,złośliwie niszczy przysłane prze firmę zegarki i generalnie nie można się z nim porozumieć...


Nie zrozumieliby o czym piszesz... :twisted:

:
waldii napisał/a:
Niestety koperty doxa/Irreantum etc. to jest to w czym czuję się najlepiej.
Może Artego uleczy rany ?? nie jako zamiennik , to zupełnie co innego .

waldii
[Usunięty]
:
Rudolf uleczy :smile: .Ale dopiero za jakiś czas :wink:

:
Z tymże jeśli chodzi o 300 metrowca, to zdaje się są bardzo bliskie wyprzedaniu, (no chyba, że myślisz o Seakingu :razz: ) BTW. Rudolf - masz jakieś wieści od Roberta?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984 napisał/a:
Rudolf - masz jakieś wieści od Roberta?

Nie mam , a tracking macie ?? DHL ??

:
Nic nie macie :wink: , na razie jestem w miarę spokojny bo pisał o dwóch tygodniach,ale myślałem, że coś wiesz poprostu.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
..to musicie dzielnie czekać , skoro napisał że dwa tyg to powinno tak być .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.