ENICAR
Odpowiedz do tematu

:
A tu też się pochwalę a co :)
A przy okazyji podbijam temat bo jest tego warty :)
Zakupiony na pchlim targu w Olsztynie za grosze :złośliwiec:




Pozdrawiam,
Wojtek
:
Faaaajny :-)

:
Troszkę pracy i będzie mniodzio

:
vvojt, Na TYM pchlim targu ? Tzn. niedzielny na Zatorzu ?

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
vvojt napisał/a:

A przy okazyji podbijam temat bo jest tego warty :)


Dopiero teraz dokopałem się do tego tematu, duża zasługa tego że został "podbity".

Też byłem posiadaczem jednego egzemplarza z tej manufaktury kupionego za równowartość kwoty pozwalającej na zakup zapalniczki jednorazowej... taka jego facjata była:



No to wziąłem "pumeks"... i :



a na łapie (trochę te nie oryginalne wskazówki w oko kolą, ale... ):



Przy okazji zakupu tego zegarka, historia manufaktury mnie zainteresowała, i po przekopaniu netu lekko się zdziwiłem bo wyszło na to z z chwila gdy do użycia weszły "bateryjki" upadło kilka całkiem niezłych manufaktur - w tym i Enicar. Trochę żal...

Ostatnio zmieniony przez Daito 2013-08-26, 16:16, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Remik, łi, na zatorzu na TYM pchlim targu :)

Daito, się cieszę w takim razie, że odkopałem temat ;)

Ostatnio zmieniony przez vvojt 2013-08-26, 16:40, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam,
Wojtek
:
Daito napisał/a:


Przy okazji zakupu tego zegarka, historia manufaktury mnie zainteresowała, i po przekopaniu netu lekko się zdziwiłem bo wyszło na to z z chwila gdy do użycia weszły "bateryjki" upadło kilka całkiem niezłych manufaktur - w tym i Enicar. Trochę żal...


Nie "kilka manufaktur", tylko wyrżnięno cały przemysł. A ze światowego giganta, jakim było Ebauches S.A. został straganik pt. Swatch Group.
To w Szwajcarii, a co się działo w innych krajach? W Niemczech (bez Enerdówka) zostały budziki Kienzle, we Francji bracia Japy (też na budzikach), W Wielkiej Brytanii nic, w USA biura Elgina i Bulovy (bo wydmuszki montowni straszyły w Chaux de Fonds i Biel).

A Racine zaiste piękny ;)

Gboo.

:
A tak wygląda dzisiaj po delikatnym SPA - magicznymi chusteczkami - :złośliwiec:
W przyszłym tygodniu nawiedzę mojego Pana Zegarmistrza aby zrobił SPA wewnątrz bo odkręcić dekielek w ENICARze to wcale nie taka prosta sprawa :)


Pozdrawiam,
Wojtek
:
Prawda - w swojej Sherpie nie mogę odkręcić :głową w mur:

:
..........taki chodził mi po głowie, ale niestety :( nie dla psa...............


Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
Jimmy jakbyś chciał tobyś miał ;) kwestia parcia i chcenia :))

:
A widziałeś Marek ceny tego modelu ? :))

:
Alamo, pan od głębokościomierzy winszuje sobie 4000 zł na dzień dobry.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
No to trochę przesadził hmmm

:
........też tak myślę ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.