Naklejki na samochody - edycja druga
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Czino
[Usunięty]
:
Zinajda zajefajnie Ci to wyszło! :)

:
Projekt Pawła jest świetny :!:
Pod spodem dodałbym tylko adres naszego forum i naklejka gotowa :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Łysy napisał/a:
Teraz to nie żałuję , że nie mam naklejki z poprzedniej edycji .
Będę miał ładniejszą :!: :twisted:

Projekt pierwsza klasa, bo w sumie same literki CW to dla postronnych mało znaczą. Racja adres www też by się przydał.

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2011-03-18, 08:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Jeśli chodzi o stronę praktyczną proponowanego przeze mnie projektu, to rysunek mozna by nadrukować jako czarny na białej, albo jasnoszarej folii (ewentualnie z adresem mailowym pod spodem) i obciąć do kształtu kółka albo owalu (jak PL-ka). Drugą możliwością jest nadruk dwuwarstwowy - biały zegarek z czarnymi detalami - na folii przezroczystej i przycięcie do prostokąta - pewnym problemem byłby tu ewentualny adres mailowy, z uwagi na kolor, do obejścia przez nadruk dwu napisów czarnego i białego u dołu i u góry - przed naklejeniem obcinałoby się zbędny. Trzecią mozliwością są dwie wersje na folii przezroczystej - biały i czarny rysunek + ewentualnie adres, a czwartą wycięcie ploterem tnącym, też w dwu wersjach - wtedy na pewno bez napisu.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2011-03-18, 13:32, w całości zmieniany 3 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
auza
[Usunięty]
:
Zinajda super koncept ! Gratki.

:
Zinajda gratuluję pomysłu.
Jak dla mnie to można zbierać już zamówienia i drukować ;) .

:
Najprosciej chyba zawsze najlepiej co ? czyli trzecia propozycja Zinajdy

:
...co do adresu www.chinawatches.pl, to jakoś niespecjalnie bym go dawał. Naklejka ma służyć forumowcom, a nie w celach marketingowych.

...co do kolorów, to żadnych bym nie dawał. Sam obrys w czerni i już. Tak jak było na pierwszej edycji. Sam obrys, czyli bez kolorowego środka. Środka w ogóle by nie było. W ten sposób, środek zegarka będzie miał kolor taki, jaki ma kolor samochód. Tak byłoby chyba najlepiej.

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-03-18, 11:04, w całości zmieniany 1 raz
:
W całej rozciągłości się z Maxiem zgadzam!

:
Popieram pomysł Maxia , myślę że adres strony jest zbędny , zepsułby wizualnie taki ładny projekt.

auza
[Usunięty]
:
Jest ktoś kto zrobi wektor z tego?
Jak nikt się nie znajdzie (w co wątpię) to za zgodą autora mogę zrobić to dopiero w poniedziałek.

Mogę także w poniedziałek skalkulować druk i sztancowanie takich naklejek w drukarni. Specjalna cena (po kosztach) może być atrakcyjna. Tylko ile tego ma być?

:
Jak zwykle lista :mrgreen: i jak wszyscy beda na liscie to jeszcze 20 ponad stan jak by sie ktoremus jeszcze przypomialo :wink: ze chce

Ja dwie

rewolta4 2szt

Ostatnio zmieniony przez revolta 2011-03-18, 12:11, w całości zmieniany 1 raz
:
...z tą listą to spokojnie. Jak robiłem ostatnie to było tego chyba ze 200 sztuk i płaciłem jakies groszowe sprawy. Po weekendzie się rozeznam ile by mnie skasował koleś za takie coś.

:
Jak dla mnie bomba tylko , że bez adresu.
Kto ma wiedzieć to będzie wiedzieć.
To forum nie miało nigdy zapędów do reklamowania się co jest imo na wielki +.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Dla porządku i jasności prawnej:

Niniejszym udzielam formalnie zgody na wszelkiego rodzaju bezpłatne wykorzystywanie mojego rysunku, według wzoru jak zamieszczony w moim poście z dnia 17 marca 2011 przez Użytkowników Forum China Watches wyłącznie do celów związanych z działalnością Forum, pod warunkiem nie wprowadzania jakichkolwiek zmian i uzupełnień w obrębie rysunku, z wyjątkiem wynikających ze skalowania i względów technologicznych. Zrzekam się niniejszym na rzecz Forum China Watches wszelkich ewentualnych opłat licencyjnych ze strony osób trzecich.

Zinajda

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.