click-a-watch z pudełkiem
Odpowiedz do tematu

: click-a-watch z pudełkiem
Próbował ktoś?
Wiem , że poczta szwedzka, ale brałem bez pudełka. Spróbowałbym z pudełkiem ino dygam czy mi się szczury nie lęgną...

:
Sprawdzony sklep, nie pękaj cool

:
to wiem, nie wiem tylko czy pudełko nie przyciąga większej niż należna uwagi

:
Brałem od nich dwa razy. Dwa lata temu 2 zegarki z pudełkiem i 0 problemu, dwa tygodnie temu jeden zegarek też z pudełkiem i również 0 problemu

:
Brałem tam ostatnio seiko fff w opcji bez pudełka a i tak i tak je dostałem bez żadnych problemow.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
bofff, brałem od nich Seiko SSC017P1 we wrześniu 2013, opcja z pudełkiem. Przesyłka dotarła niedotknięta przez vincenta, także nie ma strachu ;)

:
Ja brałem dwa razy bez pudełka myśląc, że tak bezpieczniej. Dzięki za info.
Przekonam się niedługo sam w takim razie.

:
No i jak, doszło bez problemów?


Podnoszę bo też coś u nich kupiłem i też z pudelkiem.
Wczoraj dali mi namiary na tracking szwedzkiej poczty

Shipped By ---------- Tracking Number
Swedish post ------------- RExxxxxxxxxSE


Po ilu dniach będzie to widać w trackingu?

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-01-29, 17:57, w całości zmieniany 1 raz
:
tylko trzeba dodać, że nie jest to oryginalne pudełko...

swoją drogą nie rozumiem dlaczego zamiast w oryginalnym wysyłają w jakimś zastępczym...

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Wiem, ze nie jest oryginalne :/
Pewnie kupują hurtem bez pudełek i tak też sprzedają.

Przewidywany czas dostawy to 11 - 15 dni tylko ciekawy jestem, kiedy będzie działało śledzenie, pewnie dopiero jak zegarek będzie w Europie?

:
Woytec, po 2-3 dniach powinno być już widać na "globalnych" stronach z trackingiem. Jak pojawi się w europie, to z tego co pamiętam, przesyłka staje się widoczna w systemie Poczty Polskiej.

Pozdrawiam,
Bartek
:
Dzięki Bartku :)


Edit
Faktycznie, dziś się pokazał

Cytat:
The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-01-30, 07:56, w całości zmieniany 1 raz
:
Panowie, pozwoliłem sobie odświeżyć, trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami czy loteria, i jaki jest przelicznik na paypal gdy zegar kosztuje 259 dolarów

:
satanic666, przelicznik pewnie po 3,15 zł około :) . Można się liczyć bo ostatnio Zabrze kilka przesyłek zatrzymało.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
satanic666 napisał/a:
Panowie, pozwoliłem sobie odświeżyć, trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami czy loteria, i jaki jest przelicznik na paypal gdy zegar kosztuje 259 dolarów


Na ogół dochodzi bez problemu, tylko w Zabrzu mieszają.
Na paypalu jest "konwerter walut", wpisujesz cenę i masz.
Na tę chwilę jest tak



Za godzine moze być inaczej, jak waha się kurs to się zmienia.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-04-04, 15:10, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.