Citizen BJ7010-24W
Odpowiedz do tematu

: Citizen BJ7010-24W
Czy zegarek z tego linka to jest wersja "havana"?
http://www.skywatches.com...atch-bj7010.htm
kupując tam płacę cło, vat?

:
Tak, jest to wersja havana.

Co do oplat to nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
: Re: Citizen BJ7010-24W
thomaskay napisał/a:

kupując tam płacę cło, vat?

Tak.


Albo nie ;)
:))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
ok rozumiem, loteria, a sklep ktoś może polecić?

:
Na duty są teraz w promocji troszkę taniej tylko coś dzisiaj strona nie chodzi.

http://www.ebay.pl/itm/CI...23ee3b16&_uhb=1

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
rzeczywiście i wysyłka za free, dobra opcja

:
W innych tematach jest sporo pozytywnych opinii o Skywatches- sam kupiłem tam zegarek i nie było dodatkowych 'atrakcji' ;)

:
ponieważ nie porzuciłem tematu zakupu i ten zegarek zdecydowanie będzie moim następnym wyborem chciałbym po raz pierwszy sobie sprowadzić zegarek.
podobno są dwie wersje, w jednej luma świeci na zielono a w drugiej na niebiesko(usa?, z dodatkowym napisem na tarczy?) to prawda z tą lumą czy jest tylko jedna wersja?

:
Wersja amerykańska ma dodatkowy napis na tarczy "NIGHTHAWK" i skiepszczony, polerowany dekiel. Wersja azjatycka nie ma tego napisu i ładniejszy grawer na deklu ..

http://forums.watchuseek....nts-253986.html

:
na napisie nighthawk mi nie zależy, ale już ten dekiel to znacząca różnica. a z lumą u niego jak? w obu wersjach jest niebieska i świecą nie tylko wskazówki tylko indeksy też?? bo gdzieś czytałem że tylko w jednej wersji świecą wszystkie indeksy?

:
US


non US

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
dzięki za zdjęcia właśnie znalazłem takie zdanie:
The Asian counterparts of the U.S. Nighthawk come without the "Nighthawk" text on the dial. They also have partly lumed metal indices which help give the dial a classy look. In addition, the "12" and "6" numbers aren't raised like the U.S. versions.
Mój angielski pozwala mi się domyślić że chyba właśnie pisze tam to samo co na zdjęciach widać.
Może ktoś przetłumaczyć, szczególnie końcówkę tekstu?

:
Azjatyckie odpowiedniki amerykanckiego Najthołka nie mają napisu Nighthawk na tarczy. Posiadają za to częściowo luminowane metalowe indeksy, co daje owej tarczy +100 do szacunu na dzielni. Dodatkowo indeksy 6 i 12 nie są wypukłe, znaczy tylko luma bez metalowej obwódki, jak w wersji z USA

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2014-09-05, 18:05, w całości zmieniany 2 razy
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
dzieki za cierpliwe odpowiedzi, pozdro

:
No i amerykański dekiel wygląda jak kupa po jagodach :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.