Sinn 556
Odpowiedz do tematu

: Sinn 556
Witajcie!



Aby nie marnowało sie na KIZIMIZI przerzucam tutaj:



38,5mm średnicy, koperta satynowana, paski 20mm, werk ETA 2824-2 w wysokiej specyfikacji (niesamowicie dokładny), WR200m, zakręcana i osłonieta koronka, podwójny szafir.



1





2.





3





4





5





6





7





8





9





10





11





12





Pzdr

Spinner

:
Jak chcesz to potrafisz zrobić fajne fotki :wink: , a zegarek jest bardzo dobrze wykonany i sprawia super solidne wrażenie :lol:

:
Przed chwilą oglądałem fotki Fortisa - jedne i drugie miażdżą - jadę do Zielonej Góry po nauki!!!

:
Kadarius, jak "Złośliwiec" :wink: będzie miał humor to zdradzi tajemnicę tych fotek, kiedyś już o tym pisał.

:
...obstawiam namiot bezcieniowy :)

Sawim
[Usunięty]
:
Maxio napisał:
...obstawiam namiot bezcieniowy :)
A ja stawiam na stół foto, z blatem z matowej plexi, podświetlonej od dolu :D

:
Jesteście blisko;-)



Tym razem nie fociłem jednak w namiocie bezcieniowym a na czys w rodzaju stołu bezcieniowego...



Otóż połozyłem zegarem na... podświetlarce do przegladania slajdów pod lupą... Stąd efekt "wiszenia w przestrzeni" i czasami "światła od dołu"... :wink:



Muszę się kiedyś przemóc i pofocić zegarki średnim formatem w B&W:)



Sszwedo - jak tak w końcu zrobię dostaniesz prezent - własnoręcznie wykonane od początku do końca zdjęcie w ramce - "tymi ręcyma" :lol:



Pzdr

Spinner

:
Wojtek, Mistrzu Fotografii przez duże "F"( bez złośliwości ), trzymam cię za słowo.

:
eee to bez sensu jestem poza kategorią i nie umiem robić zdjęć a tu takie kawiatki ... chciało by sie coś napisać o zegarku tylko zdjęcia nie dają

Blaz
[Usunięty]
:
Piękne zdjęcia pięknego zegarka i... pięknego paska. :wink:

Staruszek
:
Ładne fotki nawet bardzo ładne - tylko srednica tego modelu troszkę odstajaca moim zdaniem , sam zegarek niczego sobie .

:
Tak, dla mnie też lepszy byłby 40-42mm... Kupiłem potem 857UTC (43mm) ale niestety jest na bazarku - potrzebuje kasy...



Pzdr

Spinner

:
A ja głupi mam w pracy podświetlarkę i jeszcze na to nie wpadłem :(

:
Choć zegarek mi nie leży - to fotki są cudo! Spinner - przyznaję ci emblemat fotografa miesiąca (co najmniej ... )

:
Nie możesz mu przyznawać tytułu bo to zawodowiec, on nas na śniadanie wszystkich zje razem z naszymi fotkami :wink: :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.