Błąd bazy SQL
Odpowiedz do tematu

: Błąd ogólny?
A mnie drań zaskoczył!

Chciałem sobie w Północnej Granicy obejrzeć Dwójki, Trójki, Czwórki cz 2 a tu taki jak na mnie nie wyskoczy!




Mógłby mi ktoś pomóc pozbyć się natręta?

...powinien być prosty jak zegarek Świat...
:
Problemy, które się pojawiają nie są bezpośrednio związane z forum, wygląda to raczej na problem home.pl z obsługą bazy danych mysql. Na forum jest obecnie 58 użytkowników, nie jest to jakaś zatrważająca liczba, tak więc raczej nie hosting zrobił się niewystarczający tylko home.pl zaczyna być niewiarygodne. Ciężko znaleźć dobry hosting, ja już przetestowałem chyba z 5, szósty na razie się sprawdza od 2 latek.

„Nie, to nasz dyrektor. On tak codziennie, rano i przed południem. Objeżdża biuro. – Ale ten hałas...na czym on jeździ? - Na wrotkach, żeby prędzej. W ten sposób zyskuje 26 i pół minuty dziennie.”
Blaz
[Usunięty]
:
mnihu napisał/a:
Problemy, które się pojawiają nie są bezpośrednio związane z forum, wygląda to raczej na problem home.pl z obsługą bazy danych mysql.


Dokładnie to próbuję wytłumaczyć. :wink:

:
Jedyne co administracja może zrobić to pisać do home.pl a oni wtedy będą odpisywać że wsio w pariadkie albo i nic nie odpiszą :wink:

„Nie, to nasz dyrektor. On tak codziennie, rano i przed południem. Objeżdża biuro. – Ale ten hałas...na czym on jeździ? - Na wrotkach, żeby prędzej. W ten sposób zyskuje 26 i pół minuty dziennie.”
:
Obyśmy tylko takie problemy mieli :roll:

:
Z drugiej strony, to mamy drugi problem z home.pl od dwóch lat ... To całkiem dobry współczynnik przy naszym ruchu i ilości danych które latają na forumie :-) Szpamery :P

Blaz
[Usunięty]
:
A tak naprawdę pierwszy, bo poprzedni był z naszej winy. :wink:

:
Blaz napisał/a:
był z naszej winy.

Aha, więc jednak :razz:

Blaz
[Usunięty]
:
Półtora roku temu przy korekcie silnika. Gdy akurat ze zlotu wracaliśmy. Sam więc rozumiesz... :cool: :lol:

:
Blaz napisał/a:
akurat ze zlotu wracaliśmy

A nie, jeśli tak, to w porządku :grin:

maciek
[Usunięty]
:
znowu to było przed chwilą... :twisted: Czy to nie bozia macha paluszkiem, żebyśmy się w porę opanowali z tymi zegarkami? :twisted:

sylwek
[Usunięty]
:
maciek napisał/a:
znowu to było przed chwilą... :twisted: Czy to nie bozia macha paluszkiem, żebyśmy się w porę opanowali z tymi zegarkami? :twisted:


prędzej ze szpamerką :mrgreen:

:
I kto to mówi :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Bo to sygnał z Góry o treści:
" nie pitolić kumotry jeno w pocie czoła pracować ku polepszeniu PKB i pomnażaniu ruchomości swych na czasomierze wydanych mających być..!"

maciek
[Usunięty]
:
nick555 napisał/a:
I kto to mówi :)


:lol: :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.