Błąd bazy SQL
Odpowiedz do tematu

: Problemy z dostępem do forum
Przed chwilką zamiast na forum link w ulubionych odesłał mnie na stronke oferujaca domeny internetowe. Tam dowiedziałem się, że chinawatches.pl sobie nie kupię ale ...com.pl juz mogę. Dopiero po kilku podejściach (i kilku minutach) udało mi się wejść...
Coś się dzieje z forum? Czy tylko mój komp oszalał? :shock:

Ostatnio zmieniony przez voli 2010-06-29, 22:08, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie mam takiego problemu u siebie , nic mnie nie przekierowuje na kupno domen

Blaz
[Usunięty]
:
Czy to było home.pl, bo to by wiele wyjaśniało. :wink:

Też u siebie nie stwierdziłem takiej usterki.

:
tak home.pl

Blaz
[Usunięty]
:
Fizycznie nasze forum jest umieszczone na serwerach home.pl. Tam wykupiliśmy miejsce. Gdybyśmy tak (co oczywiście nie nastąpi) skasowali forum, to pod adresem www.chinawatches.pl ukazałaby się czysta strona home.pl. Tak sama sytuacja występuje, gdy w pewnym momencie dojdzie do jakieś awarii na łączach, opóźnienia itp. Być może było też tak i teraz. Nie ma się czym martwić. :wink:

:
mi ostatnio jakies blędy forum wykakują.
Jak to sie powtórzy to Print Screena i wkleje.

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
...olej0070, u mnie też tak jest

:
Też kilka razy dzisiaj błędy miałem.

:
Macie Debug error ... to jest nie zalezne od nas . Jak piszecie post zatwierdzacie i jest ten error to cofniecie i zatwierdzenie wpisania wiadomosci powoduje ze podwaja sie ten sam post i bywa ze potroi sie :)

:
a już myślałem że to może wina kompa w pracy, ale widze że inne chopoki też miały problem z forum :???:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
...ten Debug error to svedos chyba ma często gęsto, tyle postów to tylko takie wytłumaczenie jest :twisted:

:
Błąd o którym piszecie też mi się parokrotnie dzis trafił.

Blaz
[Usunięty]
:
olej0070 napisał/a:
a już myślałem że to może wina kompa w pracy, ale widze że inne chopoki też miały problem z forum :???:


To nie jest problem z forum, tylko problem z dostępem do forum. :wink:
A tego mogą być różne przyczyny. Począwszy od providera, a skończywszy... W mojej poprzedniej pracy przez tydzień w jednym pokoju były błędy w wewnętrznej sieci. Informatycy przejrzeli serwer, przeinstalowali oprogramowanie, a błędy nadal były. Po kilku dniach drogą dedukcji okazało się, że... jedna z panienek cyklicznie wyłączała kabel od zasilania, bo nie chciało jej się przejść dwa gniazdka dalej, by włączyć czajnik. :mrgreen:

Czasami po prostu są różnego rodzaju przyczyny opóźnień w koordynacji strony na home.pl i stąd błędy. :wink:

:
u mnie w domu nic sie nie zmieniło i zawsze chodziło jak ta lala :) ale dziś i w domu dopadł mnie ten problem :sad:


DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
Blaz
[Usunięty]
:
Aha, czyli to jednak błąd silnika forum. :wink: Czasami taki mi się też zdarza, ale to naprawdę nic szczególnego i nie ma powodu do zmartwień - nie ma silników stuprocentowo dobrych. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.