Czyżby się udało?
Odpowiedz do tematu

: Brak powiadomień o PW
Mam taki problem, że nie dostaję żadnych powiadomień jak jest do mnie jakaś wiadomość prywatna. Mam ustawione w profilu, że jak jest do mnie wiadomość to powinien przyjść do mnie mail, ale mail nie przychodzi i żadne okienko nie wyskakuje. U wszystkich tak jest czy może mam coś źle ustawione?

:
W silniku forum jest ustawione żeby były powiadomienia na email , jedna silnik forum nas się nie słucha i basta ... powiedział delikatnie walcie się na cyc podrupkarze :D :P
Jak będzie wśród nas znawca php bb 2 to może coś poradzi

:
O dziwo od niedawna do mnie dochodzą takie powiadomienia.
Od czasu kiedy uaktualniłem maila w ustawieniach (tzn zmieniłem z tego samego na ten sam ale sposób zadziałał) :wink:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
To może działać mój imienniku :) zaraz sprawdzę u siebie
Od czasu przenosin nikt nie zmieniał mejla , ja też :idea:

:
Ja zmieniałem na pewno - czary jakieś? Pamiętam że admin czy moderator musiał akceptować moje konto ponownie po tym...

edit: na potwierdzenie dostarczania wiadomości z forum to zdjęcie z kosza mojej skrzynki

Ostatnio zmieniony przez TowRoupas 2010-07-26, 22:29, w całości zmieniany 1 raz
Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Fajnie masz mi nie dochodzą powiadomienia choć ustawiłem na nowo swój mejl

:
u mnie też chodzą, a przynajmniej od dwóch użytkowników dotarło PW,

Fan zegarków Casio
Blaz
[Usunięty]
:
Wujcio Blaz coś ostatnio grzebał, ale nie chciał zapeszać. :mrgreen: Choć tak naprawdę nie wiem do końca co zrobiłem i czy u wszystkich zadziała.

Aby was jeszcze powkurzać dodam, że moje konto od początku do końca ZAWSZE dostawało powiadomienia o PW. Nie wiem dlaczego. :mrgreen:

:
ale to są powiadomienia o odpowiedziach w tematach w których zabieraliśmy głos :roll:
i nawet miałem to tu opisać ale zapomniałem :)

ja to zaznaczyłem jako spam, bo zapycha mi skrzynke!

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Czy dobry wujcio Blaz doszedł do tego co i jak? Może bym sobie ustawił co trzeba i maiłbym wrszcie powiadomienia - jak kto chetny wytłumaczyć ciemnemu zbieraczowi cykaczy co mam pokombinowac to bede wdzięczny - bo co nie pozmieniam to powiadomien jak nie było tak nie ma.

:
Nie ma i jak ktoś kto sięna tym zna nie weźmie i nie naprawi to nie będzie :roll:

Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie. To jest coś na linii serwer-silnik i niestety my po prostu nie umiemy tego zrobić. :cry:

:
eee tam na maila. Mi nawet na forum nie wyskakuje żadna kopertka czy inny sygnalizator nowego priva (a może nie ma takiej opcji?) :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2010-08-30, 21:04, w całości zmieniany 1 raz
:
jest odblokuj sobie dla tej strony pop upy

:
aaa tom nie wiedział.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.