alternatywa dla..
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Albo tego:

Arek
[Usunięty]
:
Prawie, NY0040 - Miyota 8203; NY2300 - Miyota 8200 ale nie powiem ci czym się różnią

:
Arek, na twoim ręku ten citek jest ogromny :shock:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
@Blaz
Czy w tych Citkach nie ma jakich problemów z gwintem koronki - nie jestem pewien, coś mi się roi, że gdzieś słyszałem?

Blaz
[Usunięty]
:
Nie, a przynajmniej nie słyszałem o takich problemach...

:
Powiem Wam ,że jestem rozdarty pomiędzy tymi dwoma modelami Citków NY2300 i NY0040,chyba pokuszę się o nówkę z Singapuru.. chyba;)

Let's watch!
:
Brałbym 2300, koperta bardziej mi się podoba.

:
Cytat:
Brałbym 2300, koperta bardziej mi się podoba.



This is it! :)




a jeśli ma ktoś informację o nowym NY2300 bądź bardzo baraardzo zadbanym egzemplarzu w dobrej cenie lub może podesłać 'korzystny' link sprzedażowy - to będę bardzo rad:)

Ostatnio zmieniony przez LOUISS 2011-03-03, 20:02, w całości zmieniany 2 razy
Let's watch!
:
A widzisz - trzeba było brać ode mnie :razz: Tu masz linę, ale aukcja kończy się za 25 minut - to sprawdzony sprzedawca, na bank trafią się u niego jeszcze nie raz: LINA
A choćby te - LINA, LINA , LINA
Chyba, że wolisz czarnego, wtedy np. LINA , LINA :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
a np to? http://item.taobao.com/item.htm?id=7275867600 , http://item.taobao.com/item.htm?id=7275779550 ktoś się rozumuje o co tu... brrr

Let's watch!
:
Na taobao kupujesz przez pośrednika (Youbuy, Taobaonow) więc dochodzi jego prowizja do tego koszt wysyłki jest dosyć wysoki - kilkadziesiąt dolarów. A co jest złego w tych powyższych linkach z ebaya?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
nic, natknąłem się gdzieś na forum na odnośnik taobao i zaciekawiło mnie,że 'tak' też można:) hehe

Let's watch!
:
aaa to co innego :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.