Motyw radzieckich zegarków na koszulce
Odpowiedz do tematu

:
kadarius napisał/a:

a jeśli ktoś nie lubi samolotów to zamiast karabinów dostanie ZSU-23-4 "Szyłka" :twisted:


To ja wezmę, tylko prosiłbym, żeby sprzedający pokrył koszty przesyłki :P

:
A sama nie dojedzie :lol: :?:

:
Maxio napisał/a:
ALAMO napisał/a:
Maxio, spójrz prawdzie w oczy - na ciebie ciężko dziwnie NIE patrzeć :twisted: :wink: :lol:

...zaczynam się do tego przyzwyczajać...Obrazek


Ja już się przyzwyczaiłem i patrzę na Maxjia normalnie :mrgreen:

:
Zapytam w moim miejscu tam gdzie poprzednio robiliśmy.
Tylko byłoby w innej jakości (też sito ale wg mnie jeszcze fajniejsze).
Zobaczymy co odpiszą ale nic nie gwarantuję ponieważ po ostatnim zamówieniu urwał mi się kontakt.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Pisar było by świetnie, bo te koszulki forumowe co robiłeś są na prawdę dobrej jakości

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2011-04-18, 09:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Powtórzę moją wiadomość w temacie o PZL:
Przy okazji wczorajszego spotkania prosiłem Piotra o zrobienie wersji elektronicznych z moich rysunków (zegarek-chińczyk, zegarek-czerwonoarmista, strzelająca pezetelka oraz cyferblat do zegarka Klossa) i wstawienie linku na forum. Więc myślę, że dziś lub jutro będą.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Dobra Panowie moja firma dała znaka i mamy zielone światło.
Czekam tylko na oficjalne potwierdzenie co i jak.

Tylko musimy mieć 50ciu chętnych...lub mniej chętnych ale zamówić 50szt.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
A jaka cena za sztukę?
I jaki jest ostateczny wzór?

:
Wzór to nie do mnie : )
Podesłałem do wyceny to co Zinajda zaproponował (samolot z napisem ten co kilka postów wyżej wisi).


Cena zależy jaki wzór sobie wymyślimy bo wielkość sita determinuje cenę.
Ale nie powinno przekroczyć 35pln za szt.
Oczywiście koszulki w najwyższej jakości...takie jak ostatnio. Duża gramatura.
Nadruk nieco inny niż ostatnio - będzie też sito ale "nadruk" taki bardziej elastyczny niż to co ostatnio. Mam taki i polecam.

Ostatnio zmieniony przez pisar 2011-04-19, 10:19, w całości zmieniany 1 raz
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
A kolor koszulki?

Może załóż wątek nowy, w pierwszym poście daj wzór i dla porządku napisz co i jak?

:
Santino napisał/a:
A kolor koszulki?

Może załóż wątek nowy, w pierwszym poście daj wzór i dla porządku napisz co i jak?

+1 i od razu lista chętnych

:
Jeśli rozmawiacie o koszulce z motywem PZL-ki, to analogiczna rozmowa toczy się w tamtym wątku. :razz: Ja wczoraj zaproponowałem kolor szary jako najbardziej uniwersalny, do tego czarny rysunek i biały napis TAKATAKA. Może by to jakoś podzielić na Koszulkę PZL i koszulki z motywami radzieckich zegarków?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Spox będzie nowy wątek jak dostanę potwierdzenie, że taki rysunek pójdzie w sitodruku.
Kolor koszulki myślę, że najlepiej czarny lub granat bo najbardziej uniwersalnie.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Ja mam wątpliwości, czy te szczegóły się da zrobić.
A kolor może być szary, jeśli mają takie. Bo granatowy z PZL'ką nie konweniuje ;-)

:
Dla mnie bez różnicy...bylebym dostał potwierdzenie, że da się to wykonać : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.