Motyw radzieckich zegarków na koszulce
Odpowiedz do tematu

: Motyw radzieckich zegarków na koszulce
Już kiedyś coś o tym pisałem. Mam znajomego, który ma pracownie artystyczną. Wykonuje też komercyjne zlecenia. Zrobi praktycznie wszystko, od koszulki z nadrukiem po pomnik :razz: Chciałbym zmontować jakiś projekt koszulki, gdzie motywem przewodnim byłyby ruskie zegarki. Jest wśród nas jakiś grafik albo artysta plastyk? :) Dumam co na tą koszulkę mógłbym nanieść. Chciałbym coś w cyrylicy i jakąś grafikę. Macie jakieś sugestie?

Ostatnio zmieniony przez Buczo 2011-02-22, 23:54, w całości zmieniany 1 raz
:
znak jednej z fabryk by nieźle według mnie wyglądał, np. Poljota, Sławy, Rakiety...

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol też o tym myślałem :)

:
Buczo, zrobię jakiś project , przypomnij się jutro to będzie :wink:

:
Pomysł z logo zakładów przedni - kibicuję i czekam na efekt.

:
Moment, Pany bez nerw, robi się, za pół godzinki będzie :razz:

:
Pół godziny minęło...ho ho ho, prawie pół godziny temu :twisted: :mrgreen: .
Dawaj fotę!!!

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
nie wstydź się pokaż :mrgreen:

Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów...
:
...ze tak powiem, dalej nic nie ma...

:
Panowie, wybaczcie nieobecność ale musiałem młodego osobnika w postaci synka uśpić bo lekko zaziębion i noce mam niespokojne (przez co na forum mam chwilkę co by posiedzieć)

Na prośbę Kumotra Buczo zrobiłem na szybko kilka szkiców koszulek z nadrukiem, chwilę zajmuje zrobienie wektorowych wersji logotypów a korzystałem z miniaturek ze strony ussr watches, na początek wziąłem najbardziej charakterystyczne, myślę że jeszcze ze dwie dodam, np. Wostok czy 2MWF (wersja z trybikiem), co do tekstów to zamarkowałem byle co - propozycje mile widziane, co do efektów to poniżej:

Loga:



Wersja 1, przód (awers):



Wersja 1, tył (rewers):



Odpowiednio, Wersja 2, przód (awers):



w tej wersji nie przewiduję nadruku na plecach, za to w wersji 3 owszem-



i tył :


:
u mnie wyświetla się tylko pierwsze zdjęcie - reszta nie :sad:
na pierwszej fotce z lewej strony jest napis poljot, a logo to przecież Rakieta :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Dzięki :) Teraz mam wyobrażenie jak i gdzie można upchać jakąś grafikę. Podoba mi się nr 1 i 3. Pokombinowałbym coś jeszcze z cyrylicą. Może wokół loga nazwa fabryki i zdiełano w cccp w oryginalnej pisowni.

Z tym logiem na plerach super pomysł :mrgreen:

:
Buczowiesz opcji jest sporo, np. na polo można by dać delikatny znaczek na rękawie z z boku.
T shirt pozwala na więcej (brak szyć przy kołnierzyku itp.) można pobawić się skalą kolorem jest co robić, na jutro pokombinuje coś z cyrylicą tylko muszę załadować bo dawno nie używałem.

Karol - zdjęcia powinny smigać, co do log to jak mówię na szybko Panie ale na usrr watches stoi przy tym logo - Petrodworzowy Watch Factory i brandy takie jak: Raketa, Pobeda, Leningrad, Svet, Russia, Neva, Start, Baltika (?) więc masz oczywistą rację ale z drugiej strony można było by napisać tam cokolwiek z tych marek - bo logo fajne

:
Mi sie podoba wersja 2 z gwiazda na całej klacie :mrgreen:

:
Alex - Karol ma całkowitą słuszność. Logo jest Rakiety, nie Poljota.

W przypadku Poljota możemy stosować takie znaki :





Przed powstaniem marki Poljot (koniec lat'50) 1. moskiewska stosowała taki logotyp :



zaś na mechanizmach były takie punce :



I masz rację, że to logo które pokazałeś należało do zakładów w Pietrodworcu - to najstarsze zakłady w Rosji. Ale owe zakłady nigdy nie produkowały Poljotów, tylko marki które wymieniłeś.

Aha - edyta nr 2 :lol: :

Za to koszulki świetne, a logo Rakieta bardzo dobrze będzie się komponować z motto, które miał kiedyś jeden z naszych kolegów :lol: - zegarki radzieckie najszybsze na świecie :twisted: Na przykład : w środku logo, na górze RAKIETA, wokół logo - NAJSZYBSZE ZEGARKI ŚWIATA.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-02-25, 08:55, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.