Motyw radzieckich zegarków na koszulce
Odpowiedz do tematu

:
Własnie właśnie, cos w temacie?
JA bym chętnie taką, nawet na FoL.

FORZA Robert!
RK WRT
:
anu ja toże....

:
Trzeba poprosić pomyslownika, żeby w wolnej chwili pokombinował coś jeszcze przy projekcie.
Rozmawiałem z osobą z tej firmy i powiedziała, że gdyby wzór (szablon) koszulki był obrobiony w Corelu wyszłoby taniej. Ja się na tym kompletnie nie znam, ale może warto coś jeszcze podziałać i podrzucić gotowy i obrobiony materiał :)

:
No to ja tez poprosze :grin: A moze tak jeszcze koszulke ze znaczkiem Blonia :?:

:
A może by nawiązać do nowej naklejki na samochód:

(takie wstępne szkice "koncepcyjne"). Jeśliby spotkały się z życzliwym przyjęciem u Kumotrów, popracowałbym nad wersją "finalną".

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2011-04-07, 19:39, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zinajda Twoje projekty jak zwykle cudne. Jak dla mnie ten w środku najlepszy :shock:

:
Dla mnie tez.

:
Środkowy jest genialny - CW-Komandirski

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Panowie wybaczcie ale ostatnio w pracy lekkom przykuty więc i mniej czasu , człowiek pada na cycki a tu jeszcze trzeba forum ogarnąć - obiecuję że coś w weekend popracuję, ku chwale CW ! :grin:

:
No własnie Alex, coś się lekko ostatnio "obcyndalasz" :wink:

:
wiem wiem, biorę to Svedosie na klatę :oops:

:
Ja Ci wybaczam bo wiem że "zarobiony" jesteś, ale nie wiem jak inni :wink:

:
Inni nie wybaczą tylko w błoto i zwyczajnie paseczkami zlinczują taka prawda.
Ale widzę Svedosie że jesteś wielkoduszny i miłosierny dla braci ciemniejszych w tym okresie Wielkiego Postu - doceniam :smile:

:
Fakt troszku sprawa przyschła, a lato zbliża się dużymi krokami :)
Przydałaby się jakaś wypasiona koszulka na upalne dni :mrgreen:

:
Jak na upalne to bardziej jasna, posiedzę i podziałam żebyście mogli powybrzydzać

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.