Motyw radzieckich zegarków na koszulce
Odpowiedz do tematu

:
Osobiście unikalbym symboli które w jednoznaczny sposób kojarzą się z ze związkiem radzieckim typu gwiazda, napis CCCP. Pomysł Alamo z tą rakietą i napisami świetny :shock: Tym bardziej, że po polsku.

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2011-02-25, 09:14, w całości zmieniany 4 razy
:
Pierwszą koszulkę (po zmianie poljota na rakietę) bym brał!

świetne projekty! po małych poprawkach będzie kapitalnie!

:
Ja bym wziął Poljota i Rakietę :twisted:

:
Dobrze, dobrze , mówię przecież że z tym poljotem to fuszerka na szybko , dziś podejście nr. 2 - nowe projekciki :wink:

Co do realizacji to ja chętnie projekty przekażę, bo jak rozumiem Buczo ma pośredni dostęp technologiczny do sita, jak rozumiem

:
Aronus napisał/a:
Pomysł Alamo z tą rakietą i napisami świetny :shock: Tym bardziej, że po polsku.


To nie mój :oops: - któryś z naszych kolegów z podforum radzieckiego miał taki podpis. Ja go tylko rozwinąłem.

:
Zrobimy nasze własne, nie będę naruszał czyś praw autorskich :cool:

:
Pierwotnie miała powstać jedna koszulka dla mnie :razz:
Ale gdyby część Kumotrów zgłosiła chęć nabycia nie widzę żadnego problemu :) Gdy projekt będzie już gotowy, zanoszę go do pracowni i tu już zależy od Was ile koszulek powstanie :)

Z tego co się orientowałem parę miesięcy temu, w grę wchodzą raczej T-shirty. Polówek nie dostrzegłem. Jeśli nic się nie zmieniło to koszt jednej (Fruit of the loom) to bodajże 5zł. Cen nadruków niestety nie pamiętam.

Arek
[Usunięty]
:
a może lepiej wykorzystać te koszulki które Pisar załatwiał?? Są chyba lepsze jakościowo od FoL no i nadruk też bardzo dobry

:
...sorry za OT, ale mi ten nadruk po praniu szlag trafił - zrobił się poszarpany taki - vintage teraz mam...

Arek
[Usunięty]
:
Seryjka?? u mnie wszystko gra :shock:

:
...serio, serio, jak mawiał pewien bohater bajeczki. Jak będę doma to zrobię fotę i wkleję w odpowiednim dziale...

:
Maxio napisał/a:
...serio, serio, jak mawiał pewien bohater bajeczki. Jak będę doma to zrobię fotę i wkleję w odpowiednim dziale...Obrazek

No to ja profilaktycznie nie będę prał koszulki do zlotu :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2011-02-25, 13:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Prawdziwi mężczyźni koszul(ek) nie piorom, bo nie muszom, ich własnym potem ze swej samczej zwierzęcej natury są impregnowane i stają się non-wash więc o żadnym schodzeniu nadruków mowy nie ma.
Ot co. :mrgreen:

:
1 i 3 są git. Chętnie przygarnę obie. Czekam na kolejne odsłony :)


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Ciekawy pomysł :) czekam na ciąg dalszy.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.