klasyczny pilot b-uhr z centralną sekundą
Odpowiedz do tematu

:
Ty mnie, Sylwek, już podpadłeś klikaniem zółtoniebieskiej pilotki 55mm, więc sobie uważaj!!! ;)
Żeby mnie relacja foto była jak tylko przyjdzie!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ja po prostu wcielam w życie zasady tajnego aneksu do regulaminu naszego forum :mrgreen:

:
W dziale "Recenzje" pozwoliłem sobie wyklikać klika słów na temat takiego zegarka, który ja mam od dłuższego czasu, a wielu z Kumotrów będzie miało lada dzień, jak pan listonosz im przyniesie... :mrgreen: Zapraszam do lektury - może jeszcze kogoś uda się przekonać? :wink:

:
Zaraz pewnie znowu dostanę złotą łopatę ale co tam. :roll: Do rzeczy, poszukuję pilota z klasyczną tarczą typu B i centralną sekundą. Aktualnie posiadam seiko snk809 i chciałbym coś wielkości ok 42-45mm i w cenie tak do 1kzł. Tarcza najlepiej bez żadnych znaczków producenta itp. hmmm Laco i tym podobne na chwilę obecną z racji budżetu odpadają. :( Pod uwagę biorę Ticino i Tisell'a, obydwa mają swoje plusy ale obydwa też mają minusy. W przypadku Ticino najbardziej odstrasza mnie pasek o szerokości 20mm który z 44mm kopertą wygląda imho trochę dziwacznie. W Tisell'u nie podoba mi się Reserve Indicator pod godziną 10 oraz to, że trzeba się bawić w pośredników. :/ Oczywiście fajnie jakby jeszcze miały kopertę z uszami jak w oryginalne ale takie rzeczy to chyba tylko w erze. :D Czy na tą chwilę są jakieś inne alternatywy do wspomnianego Tisella i Ticino spełniające powyższe kryteria?

Ostatnio zmieniony przez Bonthyc 2014-10-30, 19:05, w całości zmieniany 1 raz
:
Szukaj używanego Stenka :popcorn:

:
Masz "kopaczu":
Geckota, 44 mm, 22 mm w uszach, świetny stokowy pasek, stalowa koperta, japoński automat Miyota, datownik, bez logo. Cena: 100 funtów, zero cła i VATu bo firma z UK. Wada - zbyt długa wskazówka godzinowa. Sam mam już kilka miesięcy model "w brązie" i noszę często. Dotarł do mnie kilka dni po kliknięciu.
http://www.watchgecko.com...5b2255653658792

Ostatnio zmieniony przez mw75 2014-10-30, 19:20, w całości zmieniany 2 razy
Antisocial and faceless...
:
tomaczo napisał/a:
Szukaj używanego Stenka :popcorn:

To jest dobry pomysł.
Jak się znudzi to łatwo sprzedasz.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
koperta w stenku ma wdzięk śruby okrętowej
duży lug-to-lug, płaskie uszy i wysoka koperta
ten zegarek źle leży na ręku
miałem Ticino i lepiej leżał, że o chińczykach na Anitasie nie wspomnę
do 1000 wcale nie jest kolorow, tylko Tisell się nadaje niestety, za 600 PLN to nie ma konkurencji
najlepsze wskazówki, najlepiej leży
sam bym wziął A type, ale wyprzedany

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.