klasyczny pilot b-uhr z centralną sekundą
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Archimede 40mm albo Laco.

:
Ale za te w ludzkim rozmiarze, cena jednak zaporowa nieco :sad:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
bow napisał/a:


A z centralną sekundą, to ten jest moim faworytem:

Obrazek


Taki do mnie wkrótce przybędzie :mrgreen:

:
Wziąłeś tego olbrzyma Svedosie? Z jednej strony dobrze to, bo znając Ciebie zostanie fachowo obfocony i opisany :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-02-23, 18:45, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
To był impuls :grin: , będę na rękawie marynarki nosił :wink:

:
Svedos napisał/a:
To był impuls :grin: , będę na rękawie marynarki nosił :wink:


No to czekamy na foto-story, rozmiar to :shock: niezły budzik.

Pozdrawiam
Adam
:
Nie zebym chcial byc jakos specjalnie upierdliwy, ale te pierwsze i ostatnie to jest A-Uhr, nie B-Uhr, jesli mi sie nic nie pomylilo ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
lks1984 napisał/a:
Ale za te w ludzkim rozmiarze, cena jednak zaporowa nieco :sad:


Bez przesady...pamiętaj, że to nie chińczyk więc trzeba na cenę realniej spojrzeć.
Miałem chińczyki i Archimede i nawet nie ma co porównywać...wg mnie różnica w cenie jest proporcjonalna do jakości jaką dostajesz.
Warto dozbierać i dopłacić.

Ostatnio zmieniony przez pisar 2011-02-23, 21:17, w całości zmieniany 1 raz
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Bez przesady...pamiętaj, że to nie chińczyk więc trzeba na cenę realniej spojrzeć. Miałem chińczyki i Archimede i nawet nie ma co porównywać...wg mnie różnica w cenie jest proporcjonalna do jakości jaką dostajesz.
Warto dozbierać i dopłacić.


Nie twierdzę, że tak nie jest - pewnie jakbym zobaczył i obmacał na żywo takie Archimede, to już żaden chiński pilot by mi nie podpasował :wink: Na szczęście póki co nie miałem styczności, więc rozglądam się po nieco niższej półce cenowej :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-02-23, 21:33, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
https://shop.laco.de/de/Fliegeruhr/Flieger-Miyota-Typ-B-Braun.html
;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
rybak, mam takiego i mówiąc szczerze Chińskie piloty nie są gorsze a nawet lepsze, ten model ma zaciskany dekiel(polerowany, pasuje do całości jak pieść do oka), i to taki że bez specjalnego przyrządu go nie otworzysz.

:
rybak chyba ten link podświadomie wkleiłeś, ja przed chwilą o to w nowych nabytkach pytałem :mrgreen:

Svedos o których konkretnie pilotkach mówisz? Np. mój siwy parnis jednak jakieś tam niedociągnięcia posiadał, mezalians mimo, że świetny to też w zasadzie wymagał by pewnego dopieszczenia. O ticino narazie dużo powiedzieć nie mogę, ale z tej trójki imo najlepiej wypada.

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-02-23, 21:45, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Svedos napisał/a:
rybak, mam takiego i mówiąc szczerze Chińskie piloty nie są gorsze a nawet lepsze, ten model ma zaciskany dekiel(polerowany, pasuje do całości jak pieść do oka), i to taki że bez specjalnego przyrządu go nie otworzysz.


No wlasnie to tez jest jeden z powodow dlatego sie zastanawiam, bo moja Laco Marineuhr ma dokladnie tak samo.

Nie, zeby mnie to jakos szczegolnie draznilo...

Ostatnio zmieniony przez rybak 2011-02-23, 21:43, w całości zmieniany 1 raz
Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Się kurka wodna zdenerwuję i TAKIEGO se kupię.... :evil:

:
Mam kilka Chinolotów :wink: i w żadnym nie było usterek, jakość wykończenia na przyzwoitym lub wysokim poziomie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.