klasyczny pilot b-uhr z centralną sekundą
Odpowiedz do tematu

:
W życiu :razz: , będę trzymał informacje w tajemnicy :mrgreen:

:
Wojtek napisał/a:
Myślicie, że da się to elegancko stuningować, żeby było ładnie jak z fabryki???


Nałożyć lumę się pewnie da jaką chcesz, gorzej będzie właśnie zrobić to tak, żeby całość ładnie wyglądała :???: Indeksy i cyfry są dosyć cienkie w takich tarczach... Z Kubamą pogadaj, on się zna na lumie :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ręcznie raczej się nie da

:
A no właśnie... :sad:

A jeśli nie ręcznie, to jak? Jak to robią oryginalnie? Jakiś szablon chyba i przez to malują?

Ostatnio zmieniony przez Wojtek 2011-02-28, 15:14, w całości zmieniany 1 raz
:
Wojtek, to nie jest takie proste, to jest nadrukowane.

:
Aaaa, kruca fix... :sad: A od strony technologicznej jak to wygląda? Znasz jakiś szczegóły?

:
Od strony technologicznej to trzeba dysponować co najmniej sitodrukiem i odpowiedniej jakości lumą. W naszym kraju ciężko będzie znaleźć firmę która to wykona.

:
I pewnie koszt takiej operacji dla jednej sztuki przewyższyłby koszt zegarka :???: Wojtek Najwyżej miałbyś jedną pilotkę tylko dzienną :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No, chyba, że dzienną... :mrgreen:

Myślałem nawet o kupieniu samej koperty i przekładkach mechanizmu i tarczy - jest taka stronka burkardwatchsupply.com i tam facet sprzedaje koperty Parnisa 55 mm ze szkłem, deklem i z mocowaniami do różnych werków. No ale strona nie hula... :???: Tzn. może i hula, ale ja jestem za głupi? Może np. mają zablokowane niektóre IP i z Polski nie da się wejść na tę stronę? Chociaż raczej wątpliwe...

:
Chyba jednak przestała chulać ta strona. Kiedyś działała bez problemu - tylko ceny u nich mocno dyskusyjne :???: Wchodziłem tam czasem bo to zdaje się jedyne miejsce w sieci gdzie można było kupić Parnisa pilota z tarczą "navigator" . Ten kolo ma nawet swój kanał na Youtubie w którym można obejrzeć prawie wszystkie Parnisy: LINA

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No ja go właśnie przez YT znalazłem. A ceny mocno dyskusyjne, tzn. jakie? Nie pamiętasz w przybliżeniu o ile wyższe, niż u konkurencji?

:
Zwykłe parnisy stały koło 100$, nie wiem jak z kosztami przesyłki i czy w ogóle wysyłał do PL. Z drugiej strony może dałoby radę gościa urobić trochę na cenie. :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Może i dałoby się, no ale jak nie ma z typem kontaktu... :???:

:
Iks1984 napisał/a:
Z drugiej strony może dałoby radę gościa urobić trochę na cenie. :wink:

Na tzw "kombajn"? :wink: :mrgreen:

:
A niechby i na snopowiązałkę!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Negocjatora jakiego z kombajnowym doświadczeniem by się zatrudniło... :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.