Kemmner Kleine Flieger Ref. 164/183
Odpowiedz do tematu

: Kemmner Kleine Flieger Ref. 164/183
Cześć!

Zegarek kupiony ok. miesiąc temu ale dopiero teraz czas pozwala na foto-dokumentację. Rozmiar dla niektórych prawie damski - 37mm bez koronki, wysokość ok. 12mm, lug to lug 45mm. Zegarek posiada obrotowy bezel w stylu lotniczym ("odwrotne" ułożenie cyfr na bezelu) Szkiełko hesalith. WR na poziomie 5atm. Koronka nie zakręcana o średnicy ok. 6mm. Rozmiar paska 19mm. indeksy i wskazówki pokryte superluminovą w kolorze białym, świecąca na niebiesko-zielono (turkusowo :mrgreen: ) Werk chiński BWFA oznaczenia nie pamiętam (Svedos będzie wiedział :grin: ). Zegarek jest piękny. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. W komplecie otrzymujemy eleganckie drewniane pudełko i na wyraźną prośbę dwa paski - czarny i brązowy. Zegarek jest świetnie wykonany. Mimo długich poszukiwań nie dopatrzyłem się niedoróbek. Galerię będę starał się regularnie uzupełniać bo zegarek na pewno zostanie u mnie dłuuugooo.
Wojtek










Uploaded with ImageShack.us

Ostatnio zmieniony przez w_kaczmarek 2011-02-21, 19:27, w całości zmieniany 4 razy
:
SB18.
Genialny werk.

:
podoba mi się bardzo ta dolna sekunda w nim .

:
Nie wiem czy to zabrzmi obiektywnie ale moim zdaniem cały zegarek jest genialny :wink:

Wojtek

:
płyta 3/4 i łabędzia szyja - wolałbym go nosić odwrotnie bo od zakrystii bardziej przystojny :mrgreen:

:
...i kamienie w sztonach :shock:

:
Pikna ci łona, ona Miyota :lol:

:
Dzięki Panowie!

To trochę dzięki Wam go kupiłem - ktoś z Was napisał kiedyś w wątku, w którym pytałem czy brać - BIERZ :mrgreen: :)

Wojtek

:
Piękny zegarek, jak że inny od wszystkich nam znanych pilotów i nurków.

:
Idz Pan w zaspy czy co Pan tam masz w okolicy, lazi za mna ten zegarek od dawna (i w dodatku jest cholerstwo znowu do wziecia), a ten tu takie fajne fotki zapodaje...

Czemu ten bezel ma podzialke w odwrotnym kierunku do normalnych nurkowych...?

Ostatnio zmieniony przez rybak 2011-02-21, 20:12, w całości zmieniany 2 razy
Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Bo to jest taki nurek, jak z mysiej piczy Reisentasche :P

Swoją drogą - to jest trochę wtopa, daliby zakręcaną koronkę i szkło wklejane, i miałby WR100. A ak ... Desk diver i Floor Flieger :P

:
Alamo -
To nie diver tylko pilot. :mrgreen:

Rybak -
Zadałem to samo pytanie Rolandowi Kemmnerowi przed zakupem i taką dostałem odpowiedź:
"for pilots are the last 15 minutes before landing or take-off very important. During this time they have to do their checklist. You put the 15 minutes line from the bezel straight to the minute hand and now you have a count-down"

Wojtek

Ostatnio zmieniony przez w_kaczmarek 2011-02-21, 20:28, w całości zmieniany 1 raz
:
w_kaczmarek napisał/a:
To trochę dzięki Wam go kupiłem - ktoś z Was napisał kiedyś w wątku, w którym pytałem czy brać - BIERZ :mrgreen: :)
to chyba ja :)

:
Aha, dzieki.

Ze z tym bezelem tylko "countdown" jest mozliwy, to jasne, ale nie wiedzialem, czemu.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
...bardzo ciekawy zegarek i rozmiar nie przeszkadza w niczym (choć bow może mieć inne zdanie)



w_kaczmarek napisał/a:
Nie wiem czy to zabrzmi obiektywnie ale moim zdaniem cały zegarek jest genialny

...grunt to chwalić swoje...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.