Przymiarka Pilota 47 Śląsk
Odpowiedz do tematu

okocz
[Usunięty]
: Przymiarka Pilota 47 Śląsk
Czy ktoś wie gdzie na Śląsku mógłbym przymierzyć jakiegokolwiek pilota w rozmiarze 47mm? Już myślałem, że zdecydowałem się na inny zegarek (asian Portulanczyk), ale jak patrze na te piloty to strasznie kusi:) Nawet zastanawiam się mocno, czy zamiast Parnisa nie kupić B-uhra Steinharta :)

:
Tu się chłopaki umawiają na spotkanie - dołącz się - pewnie ktoś ma jakiegoś...

http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=4055

:
Pilotka 47mm świetnie leży na łapie, koperta jest bardzo dobrze wyproflilowana.
Jeżeli nie nosiłes do tej pory zegarka tej wielkości, warto go szybciej założyć - to fakt.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Jeżeli budżet Ci na to pozwala to ja bym brał steinharta

Chociaż akurat poza rozmiarem do parnisa nie można się przyczepić - nawet przewyższa steinharta nakładanymi indeksami ;) no i koronka gryzła mnie...
Z drugiej strony za cenę steinharta można 5 parnisów kupić - kwestia priorytetów

W razie czego możesz zamówić parnisa - problemów z odsprzedażą nie będzie jak się nie spodoba :twisted:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
okocz
[Usunięty]
:
Pomysł z zakupem Parnisa na próbę nie jest taki zły :) Faktycznie kupców tu by chyba nie brakowało :)

Co do budżetu i priorytetów, to faktycznie akurat te 1500 zł było by w moich możliwościach finansowych.
Zegarki to nie coś co kupuje, bo takie jest moje widzimisie. Jeśli zdecyduje się na zakup zegarka, to nie odsprzedam go po miesiącu, czy dwóch (o ile oczywiście będzie pasował i nie będzie to opisana na samym początku transakcja "na próbę" :D ). Jak bym kupił Steinharta bo byłby to już zegarek na lata :]

To co mnie przekonuje by wydać te paręset złotych więcej, to nie tylko prestiż i napis Swiss Made (w tym przypadku dość dyskusyjny). Wypadało, by w końcu kupić coś z szafirem :]

I teraz może mnie wyklną niektórzy, ale napiszę, że Steinhart podoba mi się o wiele bardziej nić dwa razy droższa Stowa, czy 150 EURO droższy Archimede :)

Ostatnio zmieniony przez okocz 2011-02-02, 14:10, w całości zmieniany 4 razy
:
Ja na ten przykład nie lubię szafiru

Więc co kto lubi :P w ogóle u nas same zboki co wolą plexi od hardlexów :P

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
okocz napisał/a:


I teraz może mnie wyklną niektórzy, ale napiszę, że Steinhart podoba mi się o wiele bardziej nić dwa razy droższa Stowa, czy 150 EURO droższy Archimede :)


Nie wyklną, nie wyklną, Tobie ma się podobać , a nie niektórym :mrgreen: :wink:

:
okocz, mam 47 aeronavigatora jakby co :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
A ja mam parniaka 44 .
W takim razie szykuj się do Rybnika :grin:

okocz
[Usunięty]
:
Macie może na oku jakąś stronę gdzie można by w dobrej cenie (tak do ok 80-85$ z wysyłką) dorwać takiego pilota? Chodzi mi konkretnie o wersję na Unitasie z wskazówką sekundową na godz 9 (ostatecznie 3). Coś, ala wspomniany Steinhart:



U Jacksona nie ma, a i na innych stronkach jakoś tak ubogo :/
Jeśli się nie uda, chyba zdecyduje się na centralną sekundę i może jakiś kalendarz:)

okocz
[Usunięty]
:
No niestety to 44mm :/ Oglądałem już go. Jest w moim "kręgu zainteresowań" :)

:
Faktycznie 44 :oops:

:
Jeśli potrzeba przymiarki wciąż aktualna i bywasz we Wrocławiu, to służę moim Ticino B-Uhr 48 mm. Możesz też przymierzyć 55-milimetrowego B-Uhra... :mrgreen:

:
okocz napisał/a:
Macie może na oku jakąś stronę gdzie można by w dobrej cenie (tak do ok 80-85$ z wysyłką) dorwać takiego pilota? Chodzi mi konkretnie o wersję na Unitasie z wskazówką sekundową na godz 9 (ostatecznie 3). Coś, ala wspomniany Steinhart:


Taki może być ? :wink:


Tutaj linka. Fajny jest, nawet ma niebieską lumi :mrgreen: Jest też wersja dla leworęcznych jeśli wolisz. Po zalogowaniu cena to całe 64 dolce + koło 10$ przesyłka :grin:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.