Strona Poczty Hong Kongu - ściana płaczu :)
Odpowiedz do tematu

:


Górna szła 2 miesiące.
Dolna 4 dni.
Obie z Chin :D

:
Ozabrzowali mnie.... :(

:
maciek, łapią praktycznie każdego i prawie wszystko, rozmawiałem ze znajomymi, którzy bardzo dużo zamawiają z Chin i 90 % paczek trafia do UC, nawet z pierdołami za 5 czy 10 $.
VAT jest tak uszczelniony, że szansa na uniknięcie podatku jest praktycznie zerowa jeśli przekroczymy próg magicznych 45 Euro (czy dolarów, już nie pamiętam :)) ) ale w takim przypadku musi być na paczce GIFT, jeśli nie ma takiej adnotacji to wtedy 22 Euro max i trzeba im oczywiście udowodnić: zrzut ekranu ze sklepu (potwierdzenie zamówienia), zrzut potwierdzenia PayPal lub innej płatności, którą wybraliśmy, przetłumaczona faktura zakupu oraz numer PESEL, o takie dane zostałem poproszony ja ale pewnie większość klientów detalicznych musi podać to samo.
Trzymam kciuki, żeby podatek był jak najniższy, tutaj bardzo rzetelny kalkulator: https://vat.alipaczka.pl/

:
Menadzer napisał/a:
maciek, łapią praktycznie każdego i prawie wszystko, rozmawiałem ze znajomymi, którzy bardzo dużo zamawiają z Chin i 90 % paczek trafia do UC, nawet z pierdołami za 5 czy 10 $.
VAT jest tak uszczelniony, że szansa na uniknięcie podatku jest praktycznie zerowa jeśli przekroczymy próg magicznych 45 Euro (czy dolarów, już nie pamiętam :)) ) ale w takim przypadku musi być na paczce GIFT, jeśli nie ma takiej adnotacji to wtedy 22 Euro max i trzeba im oczywiście udowodnić: zrzut ekranu ze sklepu (potwierdzenie zamówienia), zrzut potwierdzenia PayPal lub innej płatności, którą wybraliśmy, przetłumaczona faktura zakupu oraz numer PESEL, o takie dane zostałem poproszony ja ale pewnie większość klientów detalicznych musi podać to samo.
Trzymam kciuki, żeby podatek był jak najniższy, tutaj bardzo rzetelny kalkulator: https://vat.alipaczka.pl/


Menadżer, dzięki... ale Ty wiesz, że ja już kilka zegarków w życiu kupiłem? :złośliwiec: :))

Ostatnio zmieniony przez maciek 2017-11-19, 14:21, w całości zmieniany 1 raz
:
maciek napisał/a:
... kilka zegarków w życiu kupiłem? :złośliwiec: :))



:))

pifko

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2017-11-19, 14:35, w całości zmieniany 1 raz
rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
maciek napisał/a:
Menadżer, dzięki... ale Ty wiesz, że ja już kilka zegarków w życiu kupiłem?


Mocny kandydat na eufemizm roku 2017 :D :D :D :D :D

:
To znaczy że mi ten no.... lampę Alladyna też oclą :złośliwiec: :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
ALAMO napisał/a:


Mocny kandydat na eufemizm roku 2017 :D :D :D :D :D


:D Wcale, że nie... :))

:
Jacobi, podwójnie bo to magia i ezoteryka . :D

:
tomaliusz napisał/a:
maciek napisał/a:
... kilka zegarków w życiu kupiłem? :złośliwiec: :))

Obrazek

:))

pifko


Nie wszyscy muszą to wiedzieć.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Nie wszyscy muszą to wiedzieć.


Toteż dlatego nikt nie poucza czy nabija się z Menadżera, który napisał bardzo informacyjny post za który należy się pifko
Za to mamy bekę z Maćka skromnego :D niedomówienia :złośliwiec: :D

:
ALAMO napisał/a:
kornel91 napisał/a:
Nie wszyscy muszą to wiedzieć.


Toteż dlatego nikt nie poucza czy nabija się z Menadżera, który napisał bardzo informacyjny post za który należy się pifko
Za to mamy bekę z Maćka skromnego :D niedomówienia :złośliwiec: :D

500+ pifko

Marcin coś ostatnio nie swój jesteś :złośliwiec:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
maciek, Wybacz, to wrodzona troskliwość :D
A śmiejcie się ile chcecie, ja nauczyłem się kiedyś śmiać z samego siebie co i teraz czynię :))

Ostatnio zmieniony przez Menadzer 2017-11-19, 17:48, w całości zmieniany 1 raz
:
tomaliusz napisał/a:
ALAMO napisał/a:
kornel91 napisał/a:
Nie wszyscy muszą to wiedzieć.


Toteż dlatego nikt nie poucza czy nabija się z Menadżera, który napisał bardzo informacyjny post za który należy się pifko
Za to mamy bekę z Maćka skromnego :D niedomówienia :złośliwiec: :D

500+ pifko

Marcin coś ostatnio nie swój jesteś :złośliwiec:


Tomek po prostu złośliwca nie dodałem pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Cud się ziscił. Ozabrzowali, ale wypuścili bez mandatu. :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.