Strona Poczty Hong Kongu - ściana płaczu :)
Odpowiedz do tematu

:
W tym wszystkim jest jeden pozytyw - ważne że nie doliczyli ani cła, ani vatu :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Kumotrowie, czy to jest normalne :?: Trochę dużo tu tych "arrival at transist office of exchange" :neutral: Czy tej paczki przypadkiem nie wcięło gdzieś tam w Chinach :?:


СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
To Tao? Zanim do mnie doszło, miałem takich 11 (słownie: jedenaście :!: :shock: :mrgreen: ) arrivali at transistów officów of exchangów :mrgreen:
Z Tao przesyłki idą troszkę dłużej, w porównaniu do Majfriendów :neutral: .

:
Tak, to Tao :smile: Szukajka w Poczcie Polskiej go nie łapie, czyli zegarek jeszcze stacjonuje w Chinach, czekam na niego jak na szpilkach, bo już zlokalizowałem gdzie robią grawer na szkle i jak tylko przyjdzie to wywalam tarczę, a na szkle pojawią się rokokokowo-barokowe indeksy :grin:

Co dziwne, paczka wysłana 31grudnia z yoybuy wyświetla się na stronie Poczty Polskiej - ma status wysłana i piszą coś o jakimś międzynarodowym systemie :shock:

Gorzej z Materacem - wysłany 12grudnia i jeszcze go nie ma :evil:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol - gdzie te grawerki będziesz robił?
Od spodu?

:
Przy natłoku świąteczno -noworocznych przesyłek PP wielu z nich nie wprowadza do szukajki.

:
Karol Kłósek napisał/a:
Tak, to Tao :smile: Szukajka w Poczcie Polskiej go nie łapie, czyli zegarek jeszcze stacjonuje w Chinach, ...

Mój do dziś tam stacjonuje :mrgreen: :mrgreen: , żaden z moich 3 Tao nie pokazał się w szukajce PP.

:
Santino napisał/a:
Karol - gdzie te grawerki będziesz robił?
Od spodu?


Taki mam plan, nie powinno być z tym kłopotu, ale konkrety będę znał dopiero jak zegarek przyjdzie :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Koledzy, jak myślicie, gdzie ta paczka obecnie może być?



czekam na nią jak na szpilkach, a wysyłka ciągnie się jak flaki z olejem...

wysłana 28 grudnia, potem długo nic się nie działo, a ostatni znak z 5 stycznia...

co oni do cholery z nią robią?! :evil:

Segoy
:
Nadal jest u nich .

:
to jest w ogóle ściema ten tracking chiński....

na angielskiej wersji strony pokazuje w ogóle o jedną pozycję mniej niż na chińskiej...
w zależności od języka, który się wybierze paczka albo zrobiła arrival do transit office, albo go nie zrobiła :shock:

:
W polskiej wersji EMS w ogóle nie pokazuje połowy z tego ruchu paczki .

:
A ja mam takie pytanko - czy ktoś miał kiedyś tracking number w takiej formie: CP20213xxxxCN? Zawsze było na początku RR, a teraz yoybuy podaje taki z początkiem CP.

:
CP to china post , a CN na końcu to China

:
Właśnie ten początek mnie dziwi, bo wcześniej różne przesyłki z Chin miały zawsze RR, a teraz CP. Może dlatego, że teraz paczka leci jako Air Parcel. :roll:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.