Strona Poczty Hong Kongu - ściana płaczu :)
Odpowiedz do tematu

:
Teraz opóźnienie HK Post wzrosło mocno, poczekaj do dnia granicznego i napisz do DFI, moja została zarejestrowana w PL 5.11 więc minęło 20 dni kalendarzowych zanim dotarła do kraju, może być tak, że dzisiaj się pojawi status WER Warszawa.

:
Tak, wiem, to jakby jasne. :D

No nic, czekam dalej, dzięki.

:
maciek, spoko :))

:
Lepiej kupujta prezenty póki czas, potem ma być jeszcze gorzej bo pracować nie ma kto:
https://msp.money.pl/wiadomosci/kadry/artykul/praca-rynek-pracy-pracownicy-sezonowi,15,0,2386447.html
Nieroby cholerne, tu takie dobre Amazony i inne Polskie Poczty może nawet i minimum socjalne im chcą zapłacić a robić się jednemu z drugim nie chce, tylko by 500+ brali. :złośliwiec:
Już chyba tylko Ukraińcy mogą uratować nasze świąteczne zakupy cool

:
Przesyłka doszła :)) ale na trackingu od 23.09 nadal nic :P

:
Machu, Pięknie, czasami taki jest, ja niestety zapłaciłem myto i to chyba nieuniknione odkąd VAT został uszczelniony, od kwoty 140,95 $ VATu 117 zł plus koszty celne, razem 134,90 zł płatne u listonosza, kurs $ na listopad wynosi 3.6006 zł.
Dodatkowo zamiast wysłać mi w woreczku DFI wysłało w pudełku co mogło skutkować tym, że paczką ktoś się zainteresował bo była bardzo duża koperta.
Jestem ciekawy jak u DFI wygląda to ich gwarantowane "free tax" za 20,99 $, komuś z Was zatrzymali paczkę taką formą wysyłki ? mam nadzieję, że w takim wypadku DFI oddaje poniesione przez adresata koszty :))

Ostatnio zmieniony przez Menadzer 2017-11-16, 17:26, w całości zmieniany 1 raz
:
Płacić, nie skomleć :twisted: Nasze 500+ samo się nie zapłaci :złośliwiec:

:
Jakby jeszcze ktoś miał wątpliwości, skąd ten bajzel :złośliwiec:

:
A ja nadal czekam... DFI nie spieszy się ze zwrotem kasy. :głową w mur:
Zwrócili się do swojej poczty z prośbą o wyjaśnienie sprawy, a ci skontaktowali się z naszymi asami... i tak czekam. facepalm

:
maciek, u mnie było dokładnie tak samo i po kilku dniach zwrócili kasę.
Trudno im się dziwić, że złożyli reklamację, kilkaset dolców na ulicy nie leży a przesyłka była chyba ubezpieczona, choć na pewno nie na pełną wartość :złośliwiec:

:
Paczka na WERze. Po prawie miesiącu.... :)

:
A ja dostałem odpowiedź w sprawie Merkura MM (po podaniu danych dotyczących wpłat), że mój egzemplarz wychodzi do mnie wtym tygodniu - proroctwo (moje) staje się faktem, oby, (prezent na Święta, bo już nie na Mikołaja :idea: :idea: :facepalm: :facepalm: )

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, ciekaw jestem jakie wrażenie na żywo robi :)
Tylko coś już dostępny nie jest... Myślałem, że będzie się dało go normalnie zamówić tak jak Tuńczyka hmmm

:
Fazi napisał/a:
A ja dostałem odpowiedź w sprawie Merkura MM (po podaniu danych dotyczących wpłat), że mój egzemplarz wychodzi do mnie wtym tygodniu - proroctwo (moje) staje się faktem, oby, (prezent na Święta, bo już nie na Mikołaja :idea: :idea: :facepalm: :facepalm: )

Do zetrov-a też już wysłany :)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Strzała napisał/a:
Fazi, ciekaw jestem jakie wrażenie na żywo robi :)
Tylko coś już dostępny nie jest... Myślałem, że będzie się dało go normalnie zamówić tak jak Tuńczyka hmmm


Możliwe, że jak ogarną pierwszy rzut, to później znowu będzie dostępny hmmm

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.