Strona Poczty Hong Kongu - ściana płaczu :)
Odpowiedz do tematu

:
Wyjątek potwierdza regułę :)) ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Może miałem szczęście :))

:
Moje dwie paczki wysłane HK Postem w kraju, jednej chcą przywalić myto mimo, że wcześniejszy status "w transporcie" na to nie wskazywał, drugą puścili, status:
Kontrola celna 2017-11-06 16:52 WER Warszawa :wkurzony: :wkurzony: :wkurzony:

Ostatnio zmieniony przez Menadzer 2017-11-06, 19:08, w całości zmieniany 2 razy
:
PP puka w dno od spodu... znowu beda narzekac, ze pieniedzy nie maja, a przeciez takie wspaniale uslugi oferuja. I to nie jest tylko kwestia przesylek spoza UE; moje zamowienie polamerem dojechalo szybciej niz list krajowy :głową w mur:

beceen | ***** ***
:
A te opóźnienia to przypadkiem nie wynikają z "uszczelnienia VAT"?
Ostatnio, dosłownie każda moja przesyłka jest z domiarem.

Jeszcze z rok temu, te np. z Chin nie były nawet otwierane.
A dodatkowo, Polacy bardzo polubili zakupy na Ali - więc i liczba przesyłek znacząco się zwiększyła - po prostu...

:
PP to ostatnio celuje w znicze, bibeloty i literaturę/prasę podłego sortu, także co się będą jakimiś listami przejmować :twisted:

:
Santino napisał/a:
A te opóźnienia to przypadkiem nie wynikają z "uszczelnienia VAT"?
Ostatnio, dosłownie każda moja przesyłka jest z domiarem.

Jeszcze z rok temu, te np. z Chin nie były nawet otwierane.
A dodatkowo, Polacy bardzo polubili zakupy na Ali - więc i liczba przesyłek znacząco się zwiększyła - po prostu...


To jest odpowiedź na Wasze biadolenie pifko

:
Dokładnie, właśnie miałem napisać to samo. Wszystko, albo prawie wszystko otwierają. Nawet jeżeli potem nie clą, to zaglądają. Czasy takie mamy, że wszędzie nam chcą zaglądać... ;) :D

:
Wszyscy kochamy takie 'dobre' zmiany :złośliwiec:

:
Cytat:
Polacy bardzo polubili zakupy na Ali

Polubią jeszcze bardziej :) Będą dostępne płatności PayU, czyli ta sama forma, co na Allegro :)

:
I nic. :głową w mur:
W poniedziałek mija maksymalny określony przez Dutyfree okres dostarczenia przesyłki, a zgodnie z trackingiem PP listu nie ma w Polsce. Powoli oswajam się z myślą, że będę musiał zwrócić się do DFI z prośbą o zwrot pieniędzy, pozostaje mieć nadzieję, że nie będą robili problemów... facepalm

:
maciek, Według mnie jest w kraju, moją zatrzymali i niestety ale myto proszę Państwa, myto...wczoraj dostałem list z UC.
Nie zamawiajcie listem, bierzcie kurierem bo szybciej a na to samo wyjdzie, na DFI warto chyba dopłacić te 80 zł za przesyłkę, z tego co wiem DFI zwraca nam koszty VAT jeśli z jakiegoś powodu nam zatrzymają paczkę.

:
Menadzer napisał/a:
maciek, Według mnie jest w kraju, moją zatrzymali i niestety ale myto proszę Państwa, myto...wczoraj dostałem list z UC.
Nie zamawiajcie listem, bierzcie kurierem bo szybciej a na to samo wyjdzie, na DFI warto chyba dopłacić te 80 zł za przesyłkę, z tego co wiem DFI zwraca nam koszty VAT jeśli z jakiegoś powodu nam zatrzymają paczkę.


Ale w Twoim trackingu jest informacja, że paczka jest w Polsce? U mnie nie. Jakby nie wyleciała z HK, w co nie wierzę.

:
W moim przypadku jedna paczka bez myta własnie jest w doręczeniu, wysłana z HK 25.10 a druga wysłana 16.10 jest w Zabrzu na UC, jaki masz dokładnie ostatni status ?

:
18.10 Wysłana z HK Air Mail Centre.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.