Mhrok 2
Odpowiedz do tematu

:
Fajne fotki, idź dalej tą drogą .. Może Alpha w okowach lodu? :grin:

:
...ostatnie


...nie chcę nic mówić, ale ostrość chyba poszła do lasu...

:
Janek - podziel się tym, co zarzywasz ;-)
Ale fotki fajne.

:
Maxiu,poszla i to chyba nawet dalej - robilem obiektywem z recznym ustawianiem ostrosci i musialem polac benzynka,szybko podpalic (zanim wyschnie,a wysycha bardzo szybko) i chwycic aparat + ISO 800 daly sredni efekt.Ale chodzilo bardziej o pokazanie piekielnego charakteru zegarka :lol:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
...no niech Ci będzie...

:
Janek odłóż dopalacze :lol: :grin: Ostatnie zdjęcie gites :!:

:
Ja nic nie biore,jestem nacpany zyciem i oparami z laboratorium chemicznego! :lol:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Pijany powietrzem kumam :grin:

:
Szatan Cię opętał kumotrze Janku :twisted:
Egzorcyzmy jakieś trza odprawić...
A łocz w płomiennych klimatach prezentuje sie nader zacnie.

:
Janek na początek moralizatorsko, zgodnie ze strażackim przysłowiem -

"pożar minus zapałki równa się dziecko"

Foty ostro pojechane, podniosłeś poprzeczkę tego co można zrobić z zegarkiem - jak zapewne wiesz w U-botach nie było wyskalowanej pełnej skali zanurzenia, podobno schodziły głęboko, ale ci którzy to zrobili już nie mieli szans o tym opowiedzieć, to taka dygresyjka, w każdym razie co dalej? co dalej? Czekamy.... :smile:

:
No ja nie wiem co za ludzie :lol: Jeden zamraża, drugi podpala :twisted: Świetnie wyszło ;)

Super Podpis Bulwo
:
W Mondrej Księdze jest pono napisane że Szatan ma rozwidloną pytę. Jakiś apostoł ją podobno dokładnie widział, a potem stał jak o tym opowiadał i siąść nie chciał. Wiadomo, bo to poważna sprawa :razz:

Janek napisał/a:


Foch und Ch.
:
Cytat:

W Mondrej Księdze jest pono napisane że Szatan ma rozwidloną pytę. Jakiś apostoł ją podobno dokładnie widział,


Dzisiaj bracia nawiedził mnie szatan. Jak wyglądało moje z nim spotkanie zaraz opiszę w temacie Nowe nabytki. Groza a trwoga :evil:

ricky
:
sierżant napisał/a:
Cytat:

W Mondrej Księdze jest pono napisane że Szatan ma rozwidloną pytę. Jakiś apostoł ją podobno dokładnie widział,


Dzisiaj bracia nawiedził mnie szatan. Jak wyglądało moje z nim spotkanie zaraz opiszę w temacie Nowe nabytki. Groza a trwoga :evil:

On bedzie teraz was wszystkich odwiedzal,bo Alpha zepchnela go z piekielnego tronu :lol:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.