Mhrok 2
Odpowiedz do tematu

: Mhrok 2
Jak juz wiecie,moja Alpha PO bardzo lubi MHRok i odwrocone krzyze (pozdro Kuba! :mrgreen: ).Wczoraj pokazalem ja podczas wedrowki do rogatego,a dzisiaj pokaze wam co sie stalo jak Alpha juz dotarla.Otoz nie za bardzo sie z rogatym polubili i po dlugiej walce Alpha przejela wladze nad Hadesem i stanela w plomieniach - jak na przywodce piekla przystalo :twisted:
Zdjecia wykonane sa nad Styxem, swiatlo trzymaly niewdzieczne dusze cierpiacych. :cool:
1

2

3

4

5

6

7

8

9

Mowcie ktore wam sie podobaja (-;

Ostatnio zmieniony przez Janek 2011-02-07, 20:29, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Ostatnie rewelka.
Ale moja córcia powiedziała, że jesteś, cytuję :
Bardzo nieładny kolega który tak podpalił zegarek, przecież teraz zegarek będzie to bolało :!: :lol:

:
A taki był nowiuśki....

:
Janek pojechałeś ostro :mrgreen: ostatnia nadaję się świetnie na tapetkę (oczywiście za zgodą autora) :cool: Jakbyś podesłał w lepszej rozdziałce na PW byłbym zobowiązany :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Nie ma najmniejszego problemu,juz podsylam (-;
jaro19591 napisał/a:
A taki był nowiuśki....

Jest masakrowana i bita odkad ja kupilem,nie oszczedzam jej - to zegarek ktory wytrzyma to czego nie wytrzymaja inne.Prawdziwy tool watch (-;
ALAMO napisał/a:
Ostatnie rewelka.
Ale moja córcia powiedziała, że jesteś, cytuję :
Bardzo nieładny kolega który tak podpalił zegarek, przecież teraz zegarek będzie to bolało :!: :lol:

Ma corcia racje,zli jestesmy, prawie tak jak nasze zegarki! :lol:

Ostatnio zmieniony przez Janek 2011-02-07, 21:45, w całości zmieniany 2 razy
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Tak właśnie kończą podrupki śwajcarskich jedynych słusznie zegarków :mrgreen:
Kiedyś walce teraz stosy :twisted:
Janek fotki fajne :smile:

:
A tak BTW z niecierpliwością czekam aż PO pojawi się z powrotem na stronie Alphy, bo też chcę sobie takową nabyć (na Omesię mnie póki co niestać :cry: )

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Wyła jak pokarany grzesznik :?: :lol:

:
Janek :shock:

:
Łysy napisał/a:
Wyła jak pokarany grzesznik :?: :lol:

Cos Ty.To twardziel jest,nawet nie mrugnela oczkiem na bezelu :mrgreen:
Svedos napisał/a:
Janek :shock:

No co?Ze gotowac w leczo to niby mozna a podpalac juz nie?
Przezyla,dzielna jest. :lol:

Nastepne bedzie oblanie czyms zracym na chemii :cool:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Zapałki w ręku dziecka to pożar :mrgreen: , no chyba że to zapalniczka :razz:

:
Zapalniczka!I to nie byle jaka! :lol:
A o benzynie do zapalniczek nic tam nie mowia?

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Podpalić zegarek, tego jeszcze nie było :shock:

Janek, świetny pomysł na fotki, jak dla mnie zdjęcie pierwsze i ostatnie są najlepsze :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Jane ty piromanie jeden , fajne zdjęcia .

:
Janek nie przestawaj palic tego co palisz /ew. podeslij pare gr./ i dawaj wiecej takich fot :smile:

pozdr
s.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.