ACzS-1 - radziecki chronometr lotniczy
Odpowiedz do tematu

: Re: Podstawka do ACZSa
buran napisał/a:
... Poszukaj warsztatu z wycinarką wodną to ci też takie cuś zrobią tyle że na przykład w nierdzewce.


Albo sam zrób :)
Ze zwykłej ramki takiej jak np. tu: http://tplast.pl/index.ph..._id=15&kat_id=1

Wymiary i profil do wyboru. Cena przystępna. No i zdaje egzamin. Dostępne w większości sklepów foto.

Wystarczy dociąć, wywiercić otworki, ewentualnie zmatowić, prysnąć sprayem i już.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Koledzy czy któryś z was będzie kupował te podstawki do ACZS - sów bo jestem chętny i wezmę z 3-4 szt.

:
Mario79 napisał/a:
Koledzy czy któryś z was będzie kupował te podstawki do ACZS - sów bo jestem chętny i wezmę z 3-4 szt.


Ja chciałbym jedną, ale w przypadku kilku sztuk paczka będzie dość duża, a te podstawki idą ze Stanów - mogą nałożyć daninę.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Smok napisał/a:
Mario79 napisał/a:
Koledzy czy któryś z was będzie kupował te podstawki do ACZS - sów bo jestem chętny i wezmę z 3-4 szt.


Ja chciałbym jedną, ale w przypadku kilku sztuk paczka będzie dość duża, a te podstawki idą ze Stanów - mogą nałożyć daninę.

Jak byś jednak kupował to pamiętaj o mnie, z 4 mogę zrezygnować no ale 3 to mur beton tyle mam tych aczs-sów i fajnie jak będą w takiej samej oprawie.

:
A taka ciekawiostka :mrgreen:
http://internet-kutno.pl/...adomoci-z-kraju
Tak dla ścisłości to tylko we wczesnych zegarach lotniczych (takich jak na zdjęciu) indeksy i wskazówki były malowane farbą z radem.

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2012-06-15, 15:48, w całości zmieniany 2 razy
:
Aronus, No i co ja teraz pocznę jak mnie namierzą, mam takie same :mrgreen:

:
Svedos , ty lepiej za granicę nie jedź, bo cię potem nie wpuszczą:)
I jakieś ołowiany mundurek sobie spraw :mrgreen:

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Aronus napisał/a:
A taka ciekawiostka :mrgreen:
http://internet-kutno.pl/...adomoci-z-kraju
Tak dla ścisłości to tylko we wczesnych zegarach lotniczych (takich jak na zdjęciu) indeksy i wskazówki były malowane farbą z radem.


Cóż, a może Waśka trzymał je w szafce nocnej razem z paliwkiem do reaktora? :smile:



Gboo.

Spam
[Usunięty]
:
Kufa. Miałem takiego kupić na ukraińskim aukro... widzę że nie ma sensu bo i tak by mi go zatrzymali na granicy :cry:

:
Spam napisał/a:
Kufa. Miałem takiego kupić na ukraińskim aukro... widzę że nie ma sensu bo i tak by mi go zatrzymali na granicy :cry:

Musiałbyś zorganizować przewózkę przez granicę z transportem żywności :lol:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Spam
[Usunięty]
:
Jaja jak berety. Znalazłem na UA zegar który mi się naprawdę podoba z tych aczasów i nawet sprzedający wysłać się zgadza a tu takie checa

:
Przesyłkę trzeba opisać "żarcie dla glofisha" :cool:

Gb.

PS: mieliśmy nie zamieszczać recept na wpuszczenie władz w kanał, ale proszę modów o pozostawienie tego jakiś czas :wink:

Spam
[Usunięty]
:
...odgrzeję tego kotleta cool


Maras68
[Usunięty]
:
nie dość że głośno cyka to jeszcze świeci jak szalony :))

pifko

Spam
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
nie dość że głośno cyka to jeszcze świeci jak szalony :))


...świeci mocno... ale tylko chwilę od naświetlenia :( a tłucze się sakramencko :))

...a w dzień



...tarcza jest w stanie idealnym... jedynie szkło od wewnątrz jest zakurzone...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.