codename "SAHARA"
Odpowiedz do tematu

: codename "SAHARA"
:mrgreen: Poniżej klika nieudolnych fotek tego cudeńka, które przyszło dziś po zabiegu piaskowania wykonanym rękami szacownego MirkaL za co mu niniejszym składam wielkie dzięki i wyrazy zobowiązania :grin: Koperta po piaskowaniu wygląda FANTASTYCZNIE, na zadku miała niewielkie niedociągnięcia, ale teraz jest idealna, piasek zatarł niedoskonałości szlifu i nadał kopercie wyjątkowego charakteru. To napewno nie ostatni piaskowany zegarek w mojej kolekcji :mrgreen:













Zegarek czeka na pasek z 50-cio letniej ładownicy by Nick555 (dzięki Blaz :grin: ) i zostanie wysłany do kumotra Kubamy w celu wymiany lumy na nieco bardziej "vintydżową" :twisted: :mrgreen: Można powiedzieć, że to mój pierwszy homarek, niestety mało samodzielny, ale powstały w całości dzięki chłopakom z forum :!: :grin:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
super !!! ostrzę sobie kły na piaskowanie .. MirkuL uważaj ;)

:
czy "bezel" zdejmowałeś do piaskowania ,czy piaskowałeś całość bez rozbierania..

:
Wygląda świetnie! Jeszcze nie widziałem piaskowanej Maryśki. Zrobię mu lumę w odpowiednim klimacie :)

Foch und Ch.
:
Genialny efekt :!:

:
altec wysłałem zegarek w całości, nawet nie wyjmowałem mechanizmu z koperty. W zasadzie można by to zrobić i pewnie nawet byłoby lepiej, ale ja ofiara losu jestem - nie miałem czym odkręcić dekla :oops: a przy składaniu bym pewnie popsuł. Mirek zapewniał, że bez problemu mogę słać w całości - i nie żałuję :wink: . Zdjęcia nie oddają dokładności z jaką to jest zrobione. :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
iksie, ten pasek nie będzie dobry... zobaczysz... nie to żebym dyskredytował swoje osiągnięcia :) ale akurat ten nie był dobry...

Ale Marycha pełną gębą mi się podoba.

Ostatnio zmieniony przez nick555 2011-01-19, 21:12, w całości zmieniany 2 razy
:
Wyszło zaje@@@@@
Mówiąc szczerze mam "mięszane" uczucia, czy wolał bym w wersji fabrycznej czy piaskowanej, najlepiej chyba mieć dwa. :mrgreen:

:
Nick Pasek zawsze można zmienić, wiem do kogo się zwrócić w razie czego :mrgreen: Szukałem poprostu czegoś bardzo "starego" i akurat się napatoczył :razz:

Svedos fabryczna też będzie prędzej czy później, ale chyba forumowiec bez osłony :razz: Za duża mi radochę sprawia każdy zegarek, żeby poprzestać na sześciu :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
: Re: codename "SAHARA"
tez nie jestem pewien czy nie lepeiej mi sie widzi w fabrycznej kopercie ale powala mnie precyzja i efekt - musze tak zrobic pilota parnisa

pozdr
strix

:
Wyszło super :grin:
Tym bardziej nie mogę się doczekać na moją Marysię poddaną temu samemu zabiegowi :mrgreen:

:
Efekt wypasiony :!: :shock: Kosztowo jak wygląda cała impreza?

:
Ghostdog pogadaj z Mirkiem, generalnie cenowo jest bardzo, bardzo przystępnie. :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
nick555 napisał/a:
iksie, ten pasek nie będzie dobry... zobaczysz... nie to żebym dyskredytował swoje osiągnięcia :) ale akurat ten nie był dobry...



Nie bądź taki skromniś. :mrgreen:

Piaskowana Marycha to zupełnie inny zegarek! Lepszy znacznie, znacznie! :shock: :grin:

:
Jak ją ZROBIŁEM ,to faktycznie nie chciało mi się jej oddawać :wink: ,bardzo urokliwa ta Marysia.Co do pytań ,to kumotrowie-pisać ,pytać,wysyłać i jak to mówią...będzie pan zadowolony.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.