Poprzedni temat «» Następny temat
prawdziwy panerai'owski homar
Autor Wiadomość
kubama 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Foch und Ch.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4262
Skąd: Galaktyka Kurvix
 #91  Wysłany: 2011-01-23, 17:33   

zardz napisał/a:
Kubama- wpisujesz się w krag jęczących


Eeee no nie. Zegarek jest świetny co nie oznacza, że jakbym ja go projektował to bym nieco nie poprawił ;) Cena, jak pisałem wcześniej mogłaby, być wyższa, a ma być pono 6900EUR. To spokojnie będzie bestseller.
_________________
Foch und Ch.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #92  Wysłany: 2011-01-23, 17:34   

No bo właśnie to, że się da, nie oznacza, że należy to stosować. :mrgreen:

Kuba, bestseller? :shock: Fakt, w środowisku kucharzy... :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-01-23, 17:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #93  Wysłany: 2011-01-23, 17:52   

Dobrze że dali taką krótką. Tę wskazówkę. Bo z długa to by musiał z 8k ojro kosztować. :lol:
 
 
zardz 
Sprzedawca Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 272
Skąd: matecznik LSD
 #94  Wysłany: 2011-01-23, 18:43   

kubama napisał/a:
jakbym ja go projektował to bym nieco poprawił


Wiem. I to tak , że ja też byłbypanzadowolony :wink: . Co nie zmienia faktu, że w tym projekcie jest wiele naprawdę dobrych posunięć. zardz
_________________
Reservoir dogs ...
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #95  Wysłany: 2011-01-23, 18:51   

Np. ta cena, która podobnież jest dość niska. :mrgreen: :mrgreen:
 
 
zardz 
Sprzedawca Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 272
Skąd: matecznik LSD
 #96  Wysłany: 2011-01-23, 19:14   

U paneraia cena nigdy nie będzie niska bo to część ich ... no nie wiem ... prezencji? Tak sobie naczalstwo ustaliło , a ludkowie to łykają... I się cieszą co poniektórzy , że nie jest taniej... bo to wtedy nie prawdziwy byłby Panerai i byłaby kiszka ,,ą ę" wartości zakupu przedmiotu luksusowego... Dlatego niech Kubama i inni z homageforum tłuką te mody, bo dzięki werkom i hand made sa bliższe oryginałom niż wypusty firmy, która kupiła Paneraia... zardz.
_________________
Reservoir dogs ...
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #97  Wysłany: 2011-01-23, 19:21   

No ale ja mogę wszystko zrozumieć, ale dawać 6900 euro za takie coś? :shock: Za taką porażkę? Tak jak Rolex nie powinien pokazywać swojego Submarinera od tyłu, bo wstyd, tak gdy pokazuje się paranoja z boku to widać jaki to jest brzydki zegarek. :???: :grin:

Podejrzewam zresztą, gdyby ten zegarek nie miał znaczka OP, a był chiński i kosztowałby 100 dolarów, to większość by wybrzydzała, że Chińczycy palą za dużo zielska. :lol:
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #98  Wysłany: 2011-01-23, 19:27   

zardz napisał/a:
U paneraia cena nigdy nie będzie niska bo to część ich ... no nie wiem ... prezencji? Tak sobie naczalstwo ustaliło , a ludkowie to łykają... I się cieszą co poniektórzy , że nie jest taniej... bo to wtedy nie prawdziwy byłby Panerai i byłaby kiszka ,,ą ę" wartości zakupu przedmiotu luksusowego... Dlatego niech Kubama i inni z homageforum tłuką te mody, bo dzięki werkom i hand made sa bliższe oryginałom niż wypusty firmy, która kupiła Paneraia... zardz.


Tylko tego na paneristi nie mów :lol: ...
 
 
zardz 
Sprzedawca Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 272
Skąd: matecznik LSD
 #99  Wysłany: 2011-01-23, 19:37   

Blaz, do jasnej cholery, Ty mnie nie denerrrrwujjjjj... Zawsze jątrzysz i zawsze się czepiasz- i bardzo dziękuję..., za to Cię lubię :wink: :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Kto nie dostał szczepionki od Boga anty-paneriowskiej (Ty dostałeś) , ten cierpi...zardz.
_________________
Reservoir dogs ...
 
 
zardz 
Sprzedawca Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 272
Skąd: matecznik LSD
 #100  Wysłany: 2011-01-23, 19:40   

ALAMO napisał/a:
zardz napisał/a:
U paneraia cena nigdy nie będzie niska bo to część ich ... no nie wiem ... prezencji? Tak sobie naczalstwo ustaliło , a ludkowie to łykają... I się cieszą co poniektórzy , że nie jest taniej... bo to wtedy nie prawdziwy byłby Panerai i byłaby kiszka ,,ą ę" wartości zakupu przedmiotu luksusowego... Dlatego niech Kubama i inni z homageforum tłuką te mody, bo dzięki werkom i hand made sa bliższe oryginałom niż wypusty firmy, która kupiła Paneraia... zardz.


Tylko tego na paneristi nie mów :lol: ...


Wiesz, że choć mógłbym- już nie powiem......zardz.
_________________
Reservoir dogs ...
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #101  Wysłany: 2011-01-23, 19:42   

Twoje cierpienie móc wzmóc. :mrgreen:

Każden jeden z nas ma tu poglądy na zegarki. Takie, owakie, śmakie. Ja mogiem uważać, że wydawanie więcej niż 300 zł na wazę, w której nie zmieszczę nawet filiżanki zupy, to trochę niefortunny pomysł. Ty możesz uważać, że wszystkie zegarki, które ja lubię i cenię, to są z kolei funta kłaków niewarte. A i tak spotkamy się na zlocie w Zgierzu pod stołem. :mrgreen:
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #102  Wysłany: 2011-01-23, 19:46   

Blaz napisał/a:
A i tak spotkamy się na zlocie w Zgierzu pod stołem. :mrgreen:

No komu jak komu, ale Tobie to chyba nie grozi :mrgreen: , no chyba, że Ci bławatek sfermentuje w filiżance .. :wink: :mrgreen:
Co do Paranoja - jak ktoś lubi i jest w stanie uciułać te ileś tam klocków ojro, to czemu nie? Niech się nosi, nie mam nic przeciwko, nie potępiam, nie dziwię się ...
 
 
zardz 
Sprzedawca Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 272
Skąd: matecznik LSD
 #103  Wysłany: 2011-01-23, 19:58   

Blaz napisał/a:
Ty możesz uważać, że wszystkie zegarki, które ja lubię i cenię, to są z kolei funta kłaków niewarte


Drogi Łukaszu, no co ja poradzę, raz się odezwałem niechcący a Ty widzę ,,zawistnie " :mrgreen: mi to pamiętasz ... ale o Twoim chrono już nic nie napisałem(zresztą jak o 95% innych zagarów na forum, w myśl zasady -nie moja broszka- nie piszę...), choć te samoloty od razu mi się skojarzyły...,,eskadra bombowców z Dęblina"... No dobra..

.
Blaz napisał/a:
A i tak spotkamy się na zlocie w Zgierzu pod stołem. :mrgreen:


I trzymam Cię za słowo, choć naciskam abyś optował( w Sejmie tłumacz. lobbował...) za terminami innymi niż 7/8.05. oraz 28/29.05.2011 bo niestety nie zobaczycie mojej gęby...zardz.
_________________
Reservoir dogs ...
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #104  Wysłany: 2011-01-23, 20:04   

zardz napisał/a:
Blaz napisał/a:
Ty możesz uważać, że wszystkie zegarki, które ja lubię i cenię, to są z kolei funta kłaków niewarte


Drogi Łukaszu, no co ja poradzę, raz się odezwałem niechcący a Ty widzę ,,zawistnie " :mrgreen: mi to pamiętasz ... ale o Twoim chrono już nic nie napisałem(zresztą jak o 95% innych zagarów na forum, w myśl zasady -nie moja broszka- nie piszę...), choć te samoloty od razu mi się skojarzyły...,,eskadra bombowców z Dęblina"... No dobra..


Ja tylko tak ogólnie mówiłem. Nie myślałem o tej sytuacji, bo jej nawet nie pamiętałem. :mrgreen:


Cytat:
Blaz napisał/a:
A i tak spotkamy się na zlocie w Zgierzu pod stołem. :mrgreen:


I trzymam Cię za słowo, choć naciskam abyś optował( w Sejmie tłumacz. lobbował...) za terminami innymi niż 7/8.05. oraz 28/29.05.2011 bo niestety nie zobaczycie mojej gęby...zardz.


Zalobbuję. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-01-23, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #105  Wysłany: 2011-01-23, 20:48   

Hehe i tak skończycie w parterze ... jak nie zdążycie uciec ... gdy z Rudolfa wyjdzie Mr Hyde :mrgreen: :twisted:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum