prawdziwy panerai'owski homar
Odpowiedz do tematu

:
Co do zakupów na raty - czasami się po prostu opłaca tak kupić. Kiedyś kupiłem zestaw kina domowego w MediaMarkt - cena (rynkowa) podzielona na 10 rat bez dodatkowych kosztów - więc po co miałem płacić gotówką??

Co do zakupu PAM'a - mnie się podobają, szczególnie te proste modele. Cena jest wysoka, ale nie wyższa niż innych tzw. prestiżowych firm. Marketing wszyscy jakiś robią - jeśli się komuś nie podoba, to faktycznie może znaczyć, że nie jest w grupie docelowej. ;-)

Ilość homarów Pama może jednak świadczyć o tym, że design się ludziom podoba...

:
Ale taka moja ocena Przemek dotyczy zakupu każdego dobra zbędnego ;-) A za takie uznaję zegarki. To mój kaprys. Bez tego mogę się obyć i ja, i moja rodzina. Gdybym zatem kupując cokolwiek tego typu musiał dokonywać wyboru : albo to, albo wypad na kolacje z rodziną, albo zabawka dla dziecka - to w życiu bym tego nie kupił. Drugą kwestią jest to, że zawsze byłem heteroseksualny, przez co być może nie ogarniam małym rozumem sytuacji, gdy ktoś chce mnie wychędożyć - a tak nazywam wciskanie mi przedmiotu za X, gdzie rynek dostarcza dowolną ilość porównywalnych użytkowo za 1/10, a w skrajnych przypadkach - 1/100 "Iksa" ;-) Jeśli samochód kosztuje 500 000 zł, to on się różni od tego za 50 000 zł. I to zasadniczo w każdym elemencie. A w tej relacji tego nie ma :-)

Dizajn Pama do nie wogóle nie śpiewa. Za udana uważam kopertę typu "radomir", ale w niej udziału paranoja jest nic. Zero. Tak samo jak resztę "legendy" została zaprojektowana w Rolexie.

:
Tak się wczoraj zastanawiałem czy są jakieś Pamy które mi się super podobają i znalazłem .
Big Egzi i Mare Nostrum .... i na tym koniec .

Blaz
[Usunięty]
:
Nazwy odpowiednie. :mrgreen:

:
Jeden to chrono dla oficerów a drugi to wielki nuras dla Egipskiej MW ... skrajnie różne i przez to fajne .

Czino
[Usunięty]
:
Ten drugi to ten ze średnicą 60mm? :wink:
Jeśli tak to straszne ZŁO :twisted:

:
Czino napisał/a:
Ten drugi to ten ze średnicą 60mm? :wink:
Jeśli tak to straszne ZŁO :twisted:

Dokładnie, ZUO całą gębą ..



Zdjęcie STĄD

Czino
[Usunięty]
:
Piękny jak wszystkie panerai'e, ale chciałbym zobaczyć jakąś fotę nadgarstkową z tym potworem :mrgreen:

:
Świetny jest .. jeśli już mieć to jako zegar biurkowy . Chyba że homar 47 do 50 max.

:
Cytat:
Piękny jak wszystkie panerai'e, ale chciałbym zobaczyć jakąś fotę nadgarstkową z tym potworem


tutaj masz go na niemalym nadgarstku :razz:


Czino
[Usunięty]
:
Nawet na nadgarstku Stallone'a wygląda wielgachnie :twisted:

:
wiedziałem Człowiek - Botox :D

:
Sylwester też jakoś dziwnie wygląda. :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Podobno ma w oczach na stałe wszczepione zapałki. :mrgreen:

:
Przemawia przez was zwykła zazdrość :P
Facet świetnie wygląda. A ubrany jest miodowo wręcz. Chciałbym w jego wieku tak trzymać formę.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.