New Perfect
Odpowiedz do tematu

:
Wakacyjny zegarek , dla mnie ok :)

:
Tak po dokładnym oblukaniu fot to ten pancernik musi chyba być niewygodny
w noszeniu :shock: ,ale fajny - podtrzymuje swoje zdanie że ciekawy.

:
Hmmm...powiem szczerze, ze wygoda zaskoczyła mnie na plus, choć to mój największy i najcięższy zegarek. Koperta nie uwiera, w sumie brzegi ma zaokrąglone i pewnie dlatego, nawet koronka z prawej strony zbytnio się nie wbija w dłoń, jak na moje oko dlatego że jest parę mm powyżej dekla co pozwala na dosyć swobodne ruchy...a może po prostu ja jestem przyzwyczajony, bo podobnych wynalazków mam już kilka :twisted:

:
Machu, pogratulować, ciekawy sprzęt, co do ceny to absolutnie górna półka i powiem szczerze w tej kwocie można mieć wieeele bardzo ciekwaych zegarkó np. Tomex/y, Lorusy, Casio, A z mechaników to tylko wybierasz przy tym budżecie - De LUxy, Amfy na wypasie, Wołna, Poljot 55G może też itp.

Zrób mu fajnąsesję i do fotoplastikonu :grin:

no i raz jeszcze gratki

:
Cytat:
Zrób mu fajnąsesję i do fotoplastikonu :grin:

no i raz jeszcze gratki


+1
:mrgreen:

:
Sesja będzie, na razie inspiracji poszukuję :twisted:

Aktualnie " poluję" jeszcze na tę drugą "hajkłalitę", zaskoczony poziomem wykonania pierwszej. Ale koniecznie z czarna tarczą:



Widziałem w sklepie za 89 zł :shock: poszukuję w rozsądniejszej, toż to połowa Parnisa.... na allegro nie ma aktualnie :evil:

Blaz
[Usunięty]
:
Fajne kolory! :grin:

Czino
[Usunięty]
:
Machu a jak jest z tymi subtarczkami w tym wielgachnym?
To jest w pełni działające chrono czy wskazówki ma doklejone? :mrgreen:

:
Wszystko działa. Lewa tarcza jest od chronografu-pokazuje minuty, prawa to czas w trybie 24 h, a dolna sekundy.

Ostatnio zmieniony przez Machu 2011-05-17, 17:18, w całości zmieniany 1 raz
Czino
[Usunięty]
:
A no to fajnie :)

:
High Quality zobowiązuje :grin:
Ja z czasem jestem coraz bardziej sceptycznie nastawiony do zegarków z imitacjami....

:
całkiem ładny i na pewno wesoły wakacyjny

:
Ja mam wakacje cały rok :mrgreen: Aktualnie kończę studia, a i w moim zawodzie takie ekstrawagancje będą mile widziane :razz:

:
dostałem od znajomych,na drugi rzut oka całkiem ciekawy :D
42mm.

how to take a screenshot on a pc


image hosting 30 mb

Co sądzicie o takim? to uni czy damka

Skoro nie stać na rolexa ,
będziem nosić pierdzielexa
:)
Maras68
[Usunięty]
:
unisiekś taki ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.