G-shocki jakie masz i do jakich dążysz
Odpowiedz do tematu

:
Chyba wszystkie Frogi kosztują worek. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Chyba wszystkie Frogi kosztują worek. :(



No własnie :)

:
A Range to co??? za stówkę w promocji??? hmmm

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Arek, masz rację. Chłopaki chyba trochę przesadzają. Range kosztuje 900 zł a tego Froga co ma Remik Blaz sprzedawał za 1,3-1,4 k nie pamiętam dobrze.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Arek, masz rację. Chłopaki chyba trochę przesadzają. Range kosztuje 900 zł a tego Froga co ma Remik Blaz sprzedawał za 1,3-1,4 k nie pamiętam dobrze.

Nie wiem, czy umiecie liczyć, ale to jest 50% drożej. :(
Za różnicę 9300 nówkę można kupić. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
1300 * 50% = 650zł
1400 * 50% = 700zł

Umiemy, a ty?? :D nie mówię że kosztują tyle samo ale różnica nie jest też zwalająca z nóg :popcorn:

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
No ale nie jest to takie czasem proste, wyskrobane ,wymeczone, chleb z pasztetem itd. 800 zł na RANGEMANa najdroższy G jakiego miałem i jeszcze dołożyć 500~600 zł na froga, to już jest problem

:
Wiem jak jest przecież,. Ponadto Frogi nie kończą się na GWF-1000


Może byc jeszcze np GF-8250

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Arek ja się kompletnie na tych frogach nie znam podoba mi się kształt wygląd ich (nawet nie bardzo wiem wkleiłem) chciałbym żeby minimum miał solar i tyle

:
Arek napisał/a:
1300 * 50% = 650zł
1400 * 50% = 700zł

Umiemy, a ty?? :D nie mówię że kosztują tyle samo ale różnica nie jest też zwalająca z nóg :popcorn:

facepalm
900 + 450 = 1350 zł. :P

kornel91 napisał/a:
Arek, masz rację. Chłopaki chyba trochę przesadzają. Range kosztuje 900 zł a tego Froga co ma Remik Blaz sprzedawał za 1,3-1,4 k nie pamiętam dobrze.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Trochę tych Dżi już było, wszystkie co prawda z low levelu, ale dżi są w końcu do ciorania... :złośliwiec:
Co "ciekawsze" z nich:









Obecnie pokutę ma u mnie ten łon:



A dążę do... 5600j, znowu :głową w mur: :głową w mur: Miałem dwa i chętnie wyhaczyłbym trzeciego. Z tych co miałem był imho najfajniejszy. Najlepszy z pięćsześćsetek, a pięćsześćsetki wiadomo - najlepsze daily beater`y.

"I own the watch, the watch does not own me"
:
Od dzisiaj mam bezapelacyjnie nowego faworyta ... :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:








Ostatnio zmieniony przez Elix 2015-06-14, 18:30, w całości zmieniany 2 razy
"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Fajny mud :)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz, jest G E N I A L N Y !!!

Cena, niestety troszku mniej :/

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix napisał/a:
Od dzisiaj mam bezapelacyjnie nowego faworyta ... :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


No i fajny. Michał jak coś to bierz dwa i dla mnie :D

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.