Zegarek styl lotniczo - militarny
Odpowiedz do tematu

:
Znajomy ma ten zegarek, nawet pomagałem w zakupie :grin:

Blaz
[Usunięty]
:
Hamilton czy Citek? :wink:

:
Citek, Hamilton do mnie nie zagadał :wink:
Santino napisał/a:
To jeszcze Invictę 44 mm znalazłem.
Ale niestety z gapą... :-(

No właśnie, "gapa" odpycha ... :sad:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-01-02, 13:40, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek: a może klasyka gatunku i Archimede pilot?
Są rozmiary do wyboru różne 42mm i 45mm.
Do tego były organizowane zakupy zbiorowe ze zniżką 28% i cos tam pisano, że możliwe, że będzie i kolejny taki zakup.

jeśli by się udało ze zniżka to taki jak ten byłby za minimalnie ponad 1000pln...czyli prawie w Twoim budżecie:


"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
Są jeszcze dwa wymiary Pisar. :wink: Osobiście polecałbym 40mm. :grin:

:
Dzięki Pisar. To już klasyczny lotnik, w troszkę innym stylu, niż to, czego szukam. Co nie znaczy, że mi się nie podoba. Jest, jakby to powiedzieć/napisać :smile: , zbyt delikatny. Ale na WL jest od dawna i kiedyś na pewno go kupię, tym bardziej, że tęsknię za Mezaliansem.
Szukam dalej a wyboru zbyt dużego nie ma. Pościągałem sobie zdjęcia z sieci tego Kibera i, niestety, nie zaiskrzyło :sad: . A u mnie musi być love od pierwszego looku :mrgreen:

Blaz napisał/a:
Są jeszcze dwa wymiary Pisar. :wink: Osobiście polecałbym 40mm. :grin:

Taaa, taaa, taaa, dla dzieci .. :wink: :grin:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-01-02, 13:52, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Tomek, dziś chcę przygotować pewien temat o firmie, która w sumie wraca z niebytu i ma piękne lotniki. :wink:

:
Łukasz tylko nie ma chyba 40mm w wersji bez logo takiego jak pokazałem..więc trzeba sie zadowolic 42mm które wcale takie złe nie jest.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
... jeśli by się udało ze zniżka to taki jak ten byłby za minimalnie ponad 1000pln...czyli prawie w Twoim budżecie:

Budżet można troszkę nagiąć, wczoraj mało brakowało, a kupiłbym Anchara (z żółtymi akcentami), bo iskrzy między nami od dawna a cena była w miarę atrakcyjna (około $450). Ale po pierwsze primo: to nie to, co szukam, po drugie primo: jest na WL, ale na razie nie planuję jego zakupu.



Dla mnie najważniejsze jest, by zegarek od początku mi się podobał, ma spowodować "opad kopary" od pierwszego wejrzenia. Cena jest wtedy kwestią drugorzędną, oczywiście w granicach rozsądku i mniej więcej ma się mieścić w założonym budżecie.

Blaz napisał/a:
Tomek, dziś chcę przygotować pewien temat o firmie, która w sumie wraca z niebytu i ma piękne lotniki. :wink:

Czekam z niecierpliwością :!:

EDYTKA: bardzo podoba mi się Steinhart Proteus, spełnia niemalże wszystkie założenia, z wyjątkiem ceny :cry: :cry: , $635 plus VAT i wysyłka :cry: :cry: , szkoda, bo jest piękny :shock: :evil: Już nawet przebolałbym ten bezel z indeksami.



Więcej w TYM WĄTKU

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-01-02, 14:54, w całości zmieniany 2 razy
:
Tomek napisał/a:


Dla mnie najważniejsze jest, by zegarek od początku mi się podobał, ma spowodować "opad kopary" od pierwszego wejrzenia. Cena jest wtedy kwestią drugorzędną, oczywiście w granicach rozsądku i mniej więcej ma się mieścić w założonym budżecie.



I tu mi się podobasz...masz wielkiego plusa : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Moje foto Citizena, naprawdę fajny zegarek


:
Tomek a Bali ? :) już przeszedł ?

:
Bali to inna kategoria zakupów :mrgreen: , nie przeszedł, podobnie jak Dievas.

:
Ze se pozwole poprzynudzac troche...?

http://www.chinawatches.p...p=137870#137870

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
To z cyklu "zrób to sam" :mrgreen: , szukam raczej gotowego zegarka :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.