Nadchodzi nowe Magrette
Odpowiedz do tematu

:
Ja miałem Moanę Diver, w wykonaniu mojego egzemplarza nie było się do czego przyczepić. Miyota trzymała dokładność chodu bardzo dobrze, jak na mechanizm unadjusted z tej półki cenowej, to wręcz idealnie. Obecnym właścicielem zegarka jest Kumoter Łysy :smile:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2011-08-21, 15:18, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
No tak, ale ten nowej nie można pre-orderować na europejskiej stronie... A zastanawiam się nad przyrezerwowaniem. Może jest opcja rezerwacji w NZ, a zakupu finalnego w EU?

hrg.pl
waldii
[Usunięty]
:
No właśnie to cena pre-orderu.
Napisz do Diona może się z nim dogadasz albo chociaż poznasz koszt zegarka po pre-oderze w UE.Może się okazać ,że warto będzie wysupłać jeszcze na cło.
Dobrze by jeszcze było jakbyś zerknął okiem na jakąś magretkę.
Sporo osób twierdzi,że tracą na żywo może nie pod wzdlędem jakości wykonania ale na pewno nie są tak wyraźne i ostre jak na fotkach producenta.

:
waldii napisał/a:
... nie są tak wyraźne i ostre jak na fotkach producenta.

To dziwna przypadłość właściwie wszystkich marek i nie tylko zegarkowych :wink: :mrgreen:

EDYTA: nie dotyczy Jacksona i Roachmana :mrgreen: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-08-21, 16:59, w całości zmieniany 1 raz
waldii
[Usunięty]
:
Być może ale nie aż tak jak magrette :razz: .
Jak pokazuję komuś swoją to nie ma innych opini jak /podobał mi się na fotkach ale na żywo szału nie zrobił/

Na pewno zegarek fajny,oryginalny i jedyne co przemawia za pre-orderem to ekstra dekiel z kawałkiem dzewa Kauri(czy jak mu tam :grin: ).

:
fotki PS są pewnie podbite .

Blaz
[Usunięty]
:
Magrette ma ładne zegarki, ale jest też mistrzem Photoshopa. :twisted: Przyznam się wprost, że chciałem od nich kupić klamrę grawerowaną maoryskimi wzorami. Pięknie wyglądają na ich stronie. Poprosiłem o zdjęcia rzeczywiste. Jedna wielka kupa. :shock: :???: :lol:

:
....kurcze a ja myślałem że ze mną coś nie tak i moim wzrokiem.

ściągnąłem sobie real fotki nowego modelu i trochę takie "zamglone" a tym bardziej w zestawieniu z fotkami i ich strony.
chyba ten fakt zdecyduje że daruje sobie zakup.

ewentualnie jak bym zobaczył magrette na żywo i bym zmienił zdanie o wuglądzie, to może bym skusił się i zamówił.
ma ktoś może jakąś w trójmieście?

dzięki koledzy za uwagi i opinie.

Lort

Blaz
[Usunięty]
:
W Polsce są chyba tylko trzy Magretki. :grin:

:
Blaz napisał/a:
W Polsce są chyba tylko trzy Magretki. :grin:


na kizi jeszcze była na pewno jedna, może nawet dwie :smile:

Co do Moany Diver, to według mnie ten model nie traci nic na żywo w porównaniu do zdjęć nawet tych photoshopowanych. Miałem ten zegarek i gdyby nie to że ten typ koperty nie był dla mnie wygodny :sad: to nie sprzedałbym jej.
Moana diver ma na tarczy malutkie czerwone indeksy i lekko kremową lumę na wskazówkach i indeksach, co w połączeniu z bezelem daje niepowtarzalny klimat zegarka :grin:
Zwykła Moana niestety tego nie ma :sad:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Nowości:



Cytat:
- Hand-wound chronograph
- Limited to 1000 pieces world wide
- 23-jewel, column wheel controlled movement running on 21.600 bph (based on the vintage Venus 175)
- It offers a running second dial at the 9 o'clock position, a 30 minute counter sub-dial at 3 o'clock, and a sweep second counter mounted centrally along with the timekeeping minute and hour hands
- See through back shows the movement
- Case material 316L stainless steel. Case side and back in brushed steel, top of case in polished finish, bezel in brushed finish
- Screw-in type crown with logo
- "Double domed" sapphire crystal (strongly scratch-resistant)
- Anti reflection coating on the inside
- Water resistant to 500 meters
- Super Luminova C3 on hands and dial
- Diameter: 44mm without crowns
- With thick signature series strap in black with red backside OR black with red stitches and red back side OR chocolate brown
- Stainless steel bracelet as option (+ 80 Euro, picture shows Diver watch on bracelet). Watch will then come with steel bracelet only. Note: picture shows the bracelet on a different watch.
- Delivered in a pine-wood box
- With canvas roll-case suitable for 1 watch and max. 3 straps


Cenka w Europie: 449€



Cytat:
- Hand-wound chronograph
- Limited to 1000 pieces world wide
- 23-jewel, column wheel controlled movement running on 21.600 bph (ST-1901, based on the vintage Venus 175)
- It offers a running second dial at the 9 o'clock position, a 30 minute counter sub-dial at 3 o'clock, and a sweep second counter mounted centrally along with the timekeeping minute and hour hands
- See through back shows the movement
- Case side and back in black PVD-coated brushed steel, top of case in black PVD-coated polished finish
- Uni-directional bezel(60 clicks) with ceramic insert and etched markings
- Screw-in type crown with logo
- "Double domed" sapphire crystal (strongly scratch-resistant)
- Anti reflection coating on the inside
- Water resistant to 500 meters
- Super Luminova C3 on hands and dial
- Diameter: 44mm without crowns
- With thick signature series strap in black with red backside OR black with red stitches and red back side OR chocolate brown
- Delivered in a pine-wood box
- With canvas roll-case suitable for 1 watch and max. 3 straps


Cenka w Europie: 479€

http://www.magrette.eu/


:
No, no... ST19, niezła, niezła!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ten bezelek jakby był mniej bling bling to czemu nie...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Ceramiczny to się troszkę świeci ..

:
no te są ładne :wink: :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.