Prezent gwiazdkowy
Odpowiedz do tematu

:
Blaz napisał/a:
Dobra, piłem, przyznaję się! :oops:

Temu zegarku trochę krzywo jest na moje pijane oko... :mrgreen:


Maxio napisał/a:
...jak się przechyli głowę...to nie pomaga niestety...wręcz przeciwnie...głowa zaczyna latać...i jakieś helikoptery się pojawiły nieprzyjaciela


Rano, Wigilia i oba znieczulone ... :evil: Co za naród :twisted: :wink: :mrgreen:

Santino napisał/a:
Się nie znacie Melepety :-)
Całkiem fajny ten Alfex. Pokazałem Mojej Lepszej Połowie - jej też się podoba.

Ostatni porządny z dobrym gustem. A do tego trzeźwy. Dzięki Santino i ukłony dla małżonki.

Darecki
[Usunięty]
:
MQJ nie dojechał :roll:

:
olej0070 napisał/a:
Tomirek, nie wiem czy dobrze uczyniłeś... pudełko trzeba bedzie zapełnić, może nawet kosztem Twoich nowych nabytków :razz:


raz na wozie raz pod wozem :mrgreen:

:



u mnie łycha i szkatuła od Seikkena :)

...łycha ciepła ale OK - cola jest zimna :oops:

:
Mikołaj skrócił mi listę życzeń :)

Prezent od ojca - równie niesamowity jak i niespodziewany!

Uprzedzając spodziewane ewentualne wnioski o adopcję:
ojcu "jeden uzależniony od zegarków syn całkowicie wystarcza" - cytując jego słowa.


Dziś pokażę Wam jeno pudełko....
a stanowi ono jedynie marny przedsmak zawartości...



:
Uzop, pudełko pozwala domyślać się zawartości, już zazdraszczam.

:
Uzop w tym przypadku to nawet pudełka Ci zazdroszczę :shock:

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2010-12-25, 14:02, w całości zmieniany 1 raz
:
a mnie mikołaj nic zegarkowego nie przyniósł :(

Ale inne rzeczy i owszem. Fota pozniej bo nie mam chwilowo aparata :mrgreen:

:
Mi Mikołaj przyniósł coś zegarkowego , ale akumulatorków do aparatu nie , więc nie mogę sie pochwalić :/

:
Dostałem fajny talerzyk z mapą świata, książkę o fotografii, krawat, piżamę, skarpetki, kapcie i jakąś perfumę. Czyli tzw solidny standard gwiazdkowy :mrgreen:

:
Mnie rodzina jak co roku rozpieszcza książkami, poniekąd na moje życzenie i ku mojej wielkiej radości. Trafiło się piękne wydanie listów J.R.R. Tolkiena, jakieś wojenno-sensacyjne czytadła, a wspólnie z żoną dostaliśmy "Historię Europy" Normana Daviesa. Dla mnie to będzie powrót do fantastycznej lektury, dla żony coś nowego, ale warto mieć na półce :mrgreen:
Oprócz tego ciepły szlafrok (też sobie zamówiłem :mrgreen: ) i nieśmiertelne kosmetyki, słodycze i dwie butelki Martini :mrgreen: :mrgreen:

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
A ja zostałem uperfumiony, ukremowionym ubalentyjnowany, uwinniony, oraz sam sobie sprawiłem prezent w postaci obiektywu :-) A po świętach idziemy sobie z koleżanką małżonką kupić prezenty noworoczne - ubrania na wypad w góry :-)

:
U mnie tak:
Artego Diver
kosmetyki
ściereczki z mikrofibry do polerowania kopert
zegarek elektroniczny z Tajlandii od kumpla
Ludzik lego Sw :)
film na dvd
etui na zegarek

:
A ja powiem tylko tyle, że dzisiaj widziałem uzopowy prezent. I powiem wam, że już teraz jestem pewny że założył ten wątek tylko po to, żeby nas w nim tym prezentem wk...ć :P :!:
Igor : goń się, buraku jeden :razz: :!:

:
Foty, foty,foty.....foty :razz:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.