Czy Wy też tak kupujecie używane zegarki?
Odpowiedz do tematu

:
Aronus jeśli środek do czyszczenia złotych kopert ma podobny efekt jak klej do tapet to uważaj brachu :)

:
Tomirek,jesteś moim fanem :mrgreen: :wink: , ja bym mu się dawno kazał walić na ryj.

:
kolo zadzwonił.

Tym razem skupił się na ryskach. Poprosił mnie bym wziął lupkę zegarmistrzowską i centymetr po centymetrze opisywał ryski na kopercie. :mrgreen: Potem szkło, potem dekiel za szczególnym uwzględnieniem wgłębień na klucz (czy aby nie był otwierany, bo wie pan, jak był otwierany to są mikroślady). :mrgreen:
Potem pytał czy są mikroślady na uszach od zmian pasków. Na co ja, że są :mrgreen:
Między Bogiem a prawdą, to, żeby nie było rys pod lupą zegarmistrzowską to musiałby od nowości leżeć nieużywany w pudełku
Potem musiałem wykręcać i wkręcać koronkę czy aby na pewno gwint dobrze chodzi... :mrgreen:
Na końcu stwierdził, że lipa bo musiałby zrobić renowację całej koperty bo nie powinno być żadnych śladów używania.
Na moje pytanie dlaczego więc nie kupi nówki sztuki (na Allegro są po 849 u mocnego) nie odpowiedział... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Podziękował i się rozłączył.

:
Tomirek napisał/a:
Poprosił mnie bym wziął lupkę zegarmistrzowską


Tomiro jesteś miszcz :mrgreen: ja bym nie wytrzymał

:
Dzieki, niezle sie ubawilem.

Ciekawe, co on tam robil, jak Cie sluchal, a moze i lepiej nei wiedziec, bo calosc sie czyta jak opis dobrego seksu przez telefon... :mrgreen:

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Eee... a nie chciał słuchać tykania przez słuchawkę? :D

Marcin
last.fm
纳丹
:
Jestem fanem tego gościa tyle czasu zawracać d... tylko po to by nie kupić :D

:
Tomirek jestem pełen podziwu dla Twojej cierpliwości. Pan Dokładny po pierwszej rozmowie ze mną nie zadzwonił by już drugi raz :P

:
no w sumie rozłączył się dość szybko i niespodziewanie. Nawet o pasek już nie wypytał. Kto wie co tam robił...

Ciekawe czy to czyta? W pierwszej rozmowie mówił, że zna różne fora zegarkowe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: W sumie całkiem prawdopodobne, że wpadnie na ten wątek.

Więc pozdrawiam pana dokładnego. Jak pan widzi sprawił pan nam na forum troszkę radochy w ten zimowy, ciemny wieczór. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Nathan napisał/a:
Eee... a nie chciał słuchać tykania przez słuchawkę? :D


No właśnie ... Dziwne ... I słuchać jak zakręcany gwint szeleści ... Och ... Ach ... Ech ... Eee... Eeeeee... Uuuuu.... A to nie, ja już dziękuję za ten zegarek ...
:lol:

Blaz
[Usunięty]
:
Wątek niebezpiecznie zdanża w kierunku niemieckiego kina moralnego niepokoju.... :mrgreen:

:
Ciekawe ile rysek sobie zrobił w czasie tej rozmowy .Nie wnikam na czym :wink: :lol:

:
Blaz napisał/a:
Wątek niebezpiecznie zdanża w kierunku niemieckiego kina moralnego niepokoju.... :mrgreen:


Znaczy szwedzkiego...?

O Wikingow Koledze chodzi chyba...?

Obrazek --> http://img709.imageshack....951/worldhb.jpg

:mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez rybak 2010-12-14, 22:31, w całości zmieniany 1 raz
Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
Blaz
[Usunięty]
:
Sorry, w kinie moralnego niepokoju zatrzymałem się na latach 80-tych i nie zauważyłem, że Szwedzi przejęli nomen omen pałeczkę. :oops: :mrgreen:

:
Blaz nie znasz szwedzkiego kina ! ... musisz to nadrobić .. wypożyczalni wideo już niema , ale jest torrent :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.