Kupicie mi na gwiazdkę?
Odpowiedz do tematu

:
Nie jestem zachłanny :mrgreen: ,proszę o taką to ETERNĘ,na ładnej gumie,meshu,i jakimś paseczku od mistrza Pietro :wink:

Uploaded with ImageShack.us

Ostatnio zmieniony przez MirekL 2010-12-10, 05:56, w całości zmieniany 1 raz
:
A ja chcę to i to dostanę. Jeszcze tylko nie wiem, czy od Św. Mikołaja w grudniu czy Dziadka Mroza w styczniu :mrgreen: Dzięki jednemu z kumotrów jest wielka szansa, że jednak od Św. Mikołaja (thx Kyle)


:
Tomek, wal się na ryja w największy, kurna, śnieg :evil:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
Jak się nie znam na Seiko i zasadniczono nie lubię, tak ten mi się podoba i mogę brać :)

...to 6217, możesz sobie poczytać -----> klik

:
bow napisał/a:
Tomek, wal się na ryja w największy, kurna, śnieg :evil:

Jak dotrze - z największą rozkoszą :twisted: . Nawet, poza ryjem w śniegu, troszkę się wytarzam :wink: :razz: :mrgreen: .

EDYTKA: nawet już się pokazała pewna koncepcja paskowa :mrgreen:


Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-12-09, 20:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek napisał/a:
A ja chcę to i to dostanę. Jeszcze tylko nie wiem, czy od Św. Mikołaja w grudniu czy Dziadka Mroza w styczniu :mrgreen: Dzięki jednemu z kumotrów jest wielka szansa, że jednak od Św. Mikołaja (thx Kyle)

Obrazek


Nie mogę się napatrzeć na tego Boschetta :!:
ta "grubo ciosana" koperta i bransoleta są rewelacyjne :!:
Jeszcze się wahom :wink: ale chyba skuszę się po nowym roku na żółtego z czarnym bezlem :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
I to jest b. dobry pomysł. Na żółty Keith daje jakiś rabacik :mrgreen: .

:
Oba z Karolem niezdrowo mnie wpieniacie!!! ;) :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Bow głęboko oddychaj i licz: odin, dwa, tri...... :mrgreen: :wink:

:
Dla mnie tylko coś takiego:



ostatecznie może być


Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
Blaz
[Usunięty]
:
Ile razy patrzę na Submarinera, tyle razy dochodzę do wniosku, że jego twórcy muszą ubolewać, że musieli zainstalować wskazówki. Tyle tekstu przez nie na tarczy się nie zmieściło! :evil: :mrgreen:

:
Blaz, a prztyczka chcesz? Daj spokój temu pięknemu zegarku

Blaz
[Usunięty]
:
Byłby jeszcze piękniejszy, gdyby zmieścili na tarczy słowa hymnu szwajcarskiego. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-12-10, 11:39, w całości zmieniany 1 raz
:
Cytat:
Profanacja (łac. profanatio = zbezczeszczenie, znieważenie) – pojęcie odnoszące się do naruszania sfery sacrum, powodujące pozbawienie poświęconych rzeczy lub konsekrowanych miejsc wartości kultowej oraz potraktowania bez należytego szacunku rzeczy, wartości otoczonych powszechnie czcią.

W szczególności może to być zbezczeszczenie przedmiotów i miejsc praktyk religijnych (łac. sacrilegium). W szerszym znaczeniu, profanacja to także znieważenie przedmiotów i wartości powszechnie szanowanych.


Wy dwaj usmażycie się w piekle :evil: :evil: .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.