Pierwszy nurek
Odpowiedz do tematu

: Pierwszy nurek
Panowie pomóżcie coś znaleźć ciekawego tak do 100$ z WR200 (mogę ewentualnie trochę naciągnąć). Marzy mi się jaka pomarańczka, dopuszczam bakterię.

Ostatnio zmieniony przez Rudolf 2010-11-26, 23:06, w całości zmieniany 2 razy
:
Może taka Invicta? To automat na NH25 od Seiko, na E-Bay do wyrwania mniej więcej w Twoim budżecie. Ryzyko cła i waty niewielkie. Nie spełnia tylko jednego założenia - nie ma 20atm tylko 10.
TUTAJ KLIK

:
Casio MDV - 102
Ewentualnie którykolwiek z tej serii (jakaś pomarańczka też tam była).
LINK

Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-11-25, 23:31, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Arek
[Usunięty]
:
Precyzując post Chomiora

Casio MDV-501

:
miałem takiego :mrgreen: - bardzo fajny i niedrogi zegarek! mogę polecić (tyle że on żółty nie pomarańczowy :lol: )

Arek
[Usunięty]
:
a już nie masz?? :???:

:
zegarki wakacyjne u mnie się zbyt długo nie trzymają :mrgreen:

:
kadarius napisał/a:
zegarki wakacyjne u mnie się zbyt długo nie trzymają :mrgreen:

Za wyjątkiem kalendarzowej Amfibii chyba? :evil: Jej nie sprzedałeś? Tak zacnych zegarków nie należy się pozbywać ..

:
Arku Casio idzie do szwagra to nie kupię takiego samego bo przypał. Powiedzmy, że budżet naciągnę do 150$.

Tomek widziałem tą Twoją pomarańczkę, to mi ostatnio uciekło http://cgi.ebay.com/ws/eB...%253D&viewitem= Udało mi się też wyrwać ostatnio te czarną Invictę 6516, jak dojdzie obfocę (teraz przesrane jak wracam do domu to ciemno).

Myślę nad czymś o wysokim współczynniku oczojebności, sporo tutaj przeglądałem i liczę na Was bo krótko w zegarkach siedzę. Chciałbym coś takiego, że popatrzę i powiem "mój ci on". Bo ten WR200 to taki kaprys bardziej, takie zwyczajne chcenie.

Ostatnio zmieniony przez irek1981 2010-11-26, 00:02, w całości zmieniany 1 raz
:
irek1981, za $150 to już można kupić big Mako - super zegarek!

Tomek, SCUBY się nie pozbędę (jedyny wyjątek z wakacyjnych zegarków) :mrgreen:

:
Za $150 możesz już porozglądać się za Big Mako, lub w wersji bardziej budżetowej - za Mako.

Big Mako - zdjęcia i recenzję znajdziesz TUTAJ

Mako na zdjęciu porównawczym z OM-em (można trafić używkę Monstera w Twoim budżecie).



i na łapce:



EDYTKA: Pułkownik mnie wyprzedził :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-11-26, 00:13, w całości zmieniany 1 raz
:
Pomarańczowego Big Mako nie kupujcie - to badziew jest, tarcza brzydka, koronka mała, wskazówki nijakie, koszmarne wykonanie.
Czarne i niebieskie jest OK, ale pomarańczowe to żenada. :twisted:

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
kwarcyk za 100$



140$ automat seiko w srodku



jak sie rozciagasz do 150$ to moze jeszcze dasz rade :wink: i po prostu monstera pomarancze jesli Ci sie podoba

s.

:
CornCobbMan napisał/a:
Pomarańczowego Big Mako nie kupujcie - to badziew jest, tarcza brzydka, koronka mała, wskazówki nijakie, koszmarne wykonanie.
Czarne i niebieskie jest OK, ale pomarańczowe to żenada. :twisted:


LOL
A już pod żadnym pozorem nie przeszywajcie paska od pomarańczowego Big Mako kablem :wink:

:
Pomaranczowym kablem :!: :lol: ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.