Santino's Pilot Watch
Odpowiedz do tematu

: Santino's Pilot Watch
Dzięki Koledze MirekL mój pilot przeszedł operację plastyczną polegającą na piaskowaniu koperty.

Mnie się podoba i jestempanzadowolony!
A Wy co sądzicie Szanowni?










:
Mi się podoba piaskowana koperta , Invicta którą mam od wczoraj też była poddana temu zabiegowi

:
lubię piaskowane koperty!
ale nie wiem czy to słabe foty czy piaskowanie takie sobie? bo nie wygląda to najlepiej

:
Piaskowany fajny, ale rzeczywiście trzeba by na żywo oblukać, bo na fotkach wygląda ... ziarniście ;)

:
To niestety kwestia jakości zdjęć z kalkulatora.
Na żywo wyglada lepiej. IMO

:
tak też przypuszczałem że bardziej kwestia fotek, ale i tak chętnie bym go obejrzał na żywca!

:
Dobre!!!
Sam takiego piaskowania chcę!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Darek, zapraszam. Przy okazji załatwimy sprawę ustrojstwa do pasków ;-)

bow, Nie wolno kopiować ;-) A poważnie, to naprawdę fajnie to wygląda, ale będzie jeszcze lepiej jak tarczę zmienię na szarą.

:
Jakie kopiowanie, przecież ja też bym Mirka pomęczył :)

Szara tarcza to ciekawy pomysł, ciekawy...
Byś kupił męski rozmiar, a nie damkę, to już by była ;) :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
Jakie kopiowanie, przecież ja też bym Mirka pomęczył :)

Szara tarcza to ciekawy pomysł, ciekawy...
Byś kupił męski rozmiar, a nie damkę, to już by była ;) :lol:


Żartuję przeca z tym kopiowaniem ;-)

A rozmiar to ten już dla mnie spory jest naprawdę - do większych się jeszcze nie przekonałem.
Może, jakbym przymierzył na dłużej, to bym się przekonał ;-)

:
Piaskowane koperty jak najbardziej! Ale tutaj trochę ziarna wyszło- zrób dokładniejsze foto to zobaczym czy to tylko złudzenie.

Blaz
[Usunięty]
:
Piaskowana koperta to najlepsze co można mieć w zegarku! Żadnych powierzchni polerowanych rysujących się od chuchu, czy satynowanych wyglądających jakby je pijany majster heblem tworzył. :twisted: :mrgreen:

:
Postaram się jutro, przy świetle dziennym coś pstryknąć.
Mam nowy kalkulator do robienia zdjęć - niby super, ale jeszcze nie ogarniam ;-)

Albo z wyostrzaniem przesadziłem.

:
Fajny pomysł ;)
I znowu zaczynam rozmyślać :P

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Podobno to moje dzieło :wink: ,więc tez się wypowiem.Struktura wyszła naprawdę satynowa,delikatna.Powiem więcej ,gdy się troszkę ponosi to będzie jeszcze ładniejsza.Z moich obserwacji jednak wynika że stal 316L innej takiej samej stali nie równa-Blaz jak by co to ja Tobie za wszystko co mi zrobiłeś ,to mogę nawet i Fiata 125p wypiaskować! :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez MirekL 2010-11-25, 16:58, w całości zmieniany 4 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.