Mój Amfo_Grall
Odpowiedz do tematu

:
Zaczyna to wygladac pięknie :) Dobrze, ze się o nią nie biłem, bo pewnie miesiącami leżałaby w szufladzie oczekując na jakikolwiek pomysł, co z nią zrobić i w końcu poszłaby na dawcę :)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Paweł, toż to herezja. :wink:

A tak na marginesie opcja z "kabestanem" jeszcze nie upadła i dalej jest rozważana.

:
Jak byś dał radę założyć gwint na kopertę to najbardziej pasowała by tu półkólista koronka od komandira, bo moim zdaniem najbardziej zbliżona do oryginału, no ale jak się nie da to za kabestan też szacun.

:
Będzie gites :)

:
Wujku Sylwku Świetna ta twoja Amfibia , to połączenie młodszego bezela , odmłodziło tą Amfę :twisted:

:
Bezel też "jumnąłem" od innej amfy ( taki sam do mnie jedzie), tylko ten pasuje inne wchodzą na ciasno i nie daje się nimi kręcić.





nie mogłem się powstrzymać






Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-11-29, 12:07, w całości zmieniany 2 razy
maciek
[Usunięty]
:
Svedos, błagam. tylko nie z TYM bezelem... :wink:

:
Po pierwsze dlaczego nie z tym :cry:

Po drugie inne nie pasują, to znaczy da się je założyć, ale tylko tym można kręcić, przetestowałem na kilku egzemplarzach.

:
Bezel jest OK :) , choć osiągnięte odmłodzenie moze się nie podobać :) A skoro o fajnych Amfibiach mowa, pozwole sobie tu przemycić dużo młodszą Amfibię z 1991/2 roku. Desert Shield :)



Jak widac po deklu sporo była używana, a mimo ręcznego naciągu i lekkiego zmęczenia życiem, geint wciąż w porządku :) W środku 2414A w brzydszej wersji, za to z osłoną antymagnetyczną, jak trzeba :)


Ostatnio zmieniony przez pmwas 2010-12-01, 20:36, w całości zmieniany 2 razy
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Lubię te amfy , nawet te młodsze

:
Rudolf napisał/a:
Lubię te amfy


+1 :)

Ostatnio zmieniony przez wahin 2010-11-30, 17:20, w całości zmieniany 1 raz
:
To i ja dorzucę swoją ukochaną :wink:








The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Fajna, gratki :)

:
bardzo fajna :)

:
Ślicznotka i ma oryginalną koronkę.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.